Опубліковано: 8-05-2014, 13:59 / Переглядів: 316 / Новини / Наукова діяльність


В ХНАУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

   Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва вкотре гостинно зустрів учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Землеустрій та кадастр».

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва 23-25 квітня 2014 р. було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Землеустрій та кадастр» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

  Оргкомітет олімпіади розіслав листи-запрошення до вищих навчальних закладів ІІІ і ІV рівнів акредитації, де готуються фахівці за напрямком „Геодезія, картографія та землеустрій”. До оргкомітету олімпіади надійшло 27 анкет учасників із 7 вищих навчальних закладів, у тому числі від 3-х учасників з Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва і 3-х учасників зХарківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, які брали участь поза конкурсом.

   Для проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладачі факультету інженерів землевпорядкування склали завдання відповідно до робочих програм з фахових дисциплін за чотирма напрямками (геодезія, земельне право, земельний кадастр і землевпорядне проектування).

   Під час проведення олімпіади учасникам було запропоновано знайомство з Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва (кафедрами факультету інженерів землевпорядкування; музеєм історії університету; фундаментальною бібліотекою; дендрологічним парком університету), учасники олімпіади відвідали концерт художньої самодіяльності факультету інженерів землевпорядкування та факультету менеджменту та економіки.

   Кожному учаснику олімпіади вручили подяку за участь в і грамоту від університету. Кожна з бригад переможців ІІ етапу олімпіади була нагороджена дипломами від Харківського НАУ імені В.В. Докучаєва, кожного переможця в особистому заліку також відзначили дипломом.

Список та результати участі в Олімпіаді

від кожного вищого навчального закладу з спеціальності «Землеустрій та кадастр»

 проведеній  23-25 квітня 2014 р.


:  zvt.doc (завант.: 30)
Переглянути онлайн:  zvt.doc
87,5 Kb [26-05-2014, 13:58]

Фото з олімпіади можна подивитися в розділі фотогалерея

    

Авторизація