Опубліковано: 24-09-2014, 11:20 / Переглядів: 144 / Новини / Культурно-масова діяльність


ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ факультету обліку і фінансів – 2014

   Ясним, погожим та незвичайно сонячним днем 19 вересня 2014 р. у гаю «балка Тернова» в учбовому містечку ХНАУ відбулося щорічне спортивно-творче свято «Туристичний зліт факультету обліку і фінансів - 2014». Гаслом цьогорічного зльоту було обрано афоризм «Студент – це не чаша, яку треба наповнити, а факел, який треба запалити».

   Організаторами зльоту стали: деканат факультету обліку і фінансів; профбюро факультету обліку і фінансів; студентська рада факультету обліку і фінансів.

  Особливий внесок в організацію та проведення туристичного зльоту вніс старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вадим Валерійович Посилаєв.

   Оцінювало конкурси компетентне журі на чолі з керівником навчальної частини Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва Тетяни Панасівни Пустовойт.

   У зльоті прийняло участь 6 команд, до складу яких увійшли студенти нового набору та старших курсів: «Патріоти», «Ямайка», «Ульот», «Пінгвіни», «Цигани». Справжньою несподіванкою стала участь команди викладачів «Взрослые дети» під керівництвом капітана – декана факультету обліку і фінансів, доцента Ірини Михайлівни Сафронської.

   Розпочалося дійство урочистим шикуванням біля гуртожитку № 1, після чого команди під гучний звук своїх девізів вирушили до місця проведення зльоту. Чого тільки не було передбачено програмою зльоту: глядачі були приємно вражені і візитками, і плакатами, і туристичною естафетою. Одним із найцікавіших виявився конкурс туристичної пісні, проте «королевою» зльоту стала справжня польова каша, яку з насолодою смакувало, а потім достойно оцінило високоповажне журі.

   В результаті підрахунку балів переможцем туристичного зльоту стала команда «Патріоти», яку ми щиро вітаємо і бажаємо успіхів на загально університетському туристичному зльоті.

   День був повний емоцій, яскравих вражень, тому надовго запам’ятається викладачам та студентам факультету обліку і фінансів.

   Велика подяка всім учасникам і організаторам свята. До нових зустрічей!


    

Авторизація