Опубліковано: 10-11-2014, 13:21 / Переглядів: 315 / Новини / Культурно-масова діяльність


Конкурс «Кращий куратор академічної групи»

ДЕ ТИ, КРАЩИЙ КУРАТОР?

   З ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України у вітчизняних аграрних вишах проведено конкурс «Кращий куратор академічної групи» у 2013/14 навчальному році. Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» розроблено Положення, згідно з яким конкурс здійснювався трьома етапами: перший – відбірковий (у навчальному закладі); другий – регіональний (серед переможців першого етапу); третій – завершальний (за участю переможців другого етапу). Мета конкурсу полягала в удосконаленні роботи кураторів, підвищенні ролі та престижності їхньої діяльності, а як результат – виховання національно-патріотичної молоді з високою правовою та естетичною культурою.

  Куратори – учасники відбіркового етапу конкурсу в ХНАУ мали надати анкету та журнал куратора; психолого-педагогічну характеристику групи; інформацію про власний досвід, форми і методи виховної роботи; фото- та відеоматеріали з життя студентів; сценарії виховних заходів; літопис групи. Надані документи упродовж 5–10 вересня 2014 р. оцінювала конкурсна комісія під головуванням ректора ХНАУ професора В.К. а. Визначаючи найкращих кураторів агроуніверситету, конкурсна комісія брала до уваги успішність і відвідування занять студентами, участь студентів в олімпіадах і конференціях, а також у факультетських і університетських заходах, організацію спортивно-оздоровчої роботи серед студентів, проведення кураторських годин, виховної роботи в гуртожитках тощо.

   Переможцями конкурсу стали: старший викладач Ю.В. Васильєва (факультет захисту рослин); старший викладач Н.Г. Войчук (факультет агрохімії і ґрунтознавства); викладач А.О. Сєдов (факультет інженерів землевпорядкування); доценти В.О. Велієва, С.В. Шевченко (факультет обліку і фінансів); старший викладач І.М. Мікуліна (факультет лісового господарства); доцент О.В. Бухало (факультет менеджменту і економіки).

16 жовтня 2014 р. на базі Вінницького національного аграрного університету пройшов фінальний етап конкурсу «Кращий куратор академічної групи», який зібрав 14 талановитих педагогів з усіх аграрних вишів країни. На завершальному етапі конкурсу у Вінниці Харківський НАУ представляв викладач А.О. Сєдов.

   Конкурсантів привітав президент Вінницького національного аграрного університету Г.М. Калетнік, який побажав їм творчих злетів, вдячності від вихованців та неодмінної перемоги. Також з привітальним словом до учасників конкурсу звернулися завідувач кабінету виховної роботи ДУ «НМЦ «Агроосвіта» І.О. Лепеха та голова науково-методичної комісії з виховної роботи Т.З. Купчак, які відзначили, що конкурс допоміг виявити не тільки сильні, але й слабкі сторони роботи кураторів.

   Під час змагань конкурсанти продемонстрували новаторські ідеї роботи зі студентськими групами та їхнє втілення у конкретних заходах. Усі учасники конкурсу довели, що освіта тримається на ентузіастах, які лю свою професію та з повагою ставляться до студентів. Перші місця вибороли куратори з Одеського державного аграрного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького та Білоцерківського національного аграрного університету.


    

Авторизація