Опубліковано: 1-04-2015, 20:25 / Переглядів: 170 / Новини / Культурно-масова діяльність / Наукова діяльність


Офіційний візит до Канади

   У рамках співпраці з Канадським Бюро Міжнародної Освіти (Canadian Bureau for International Education, CBIE) та підтримки організації Глобальних Можливостей для Асоціацій (Global Opportunities for Associations, GOA), Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (Department of Foreign Affairs, Trade and Development) Харківський національний аграрний університет

ім.  В.В. Докучаєва разом з НУБіП, Сумським НАУ, Дніпропетровським ДАЕУ, Полтавською ДАА 15-24 березня 2015 р. взяв участь в офіційному візиті до Канади. Було відвідано три найвідоміших університети країни: Університет Манітоби (м. Вінніпег), Університет Саскачевану (м. Саскатун) та Університет Альберти (м. Едмонтон).

    Під час зустрічі були обговорені можливості співробітництва у галузі вищої освіти, пріоритетними напрямками якої було визначено: стажування студентів денної форми навчання та викладачів, що вільно володіють англійською мовою, розробка спільних магістерських програм і дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Найближчим часом планується підписання меморандуму про співпрацю.

З президентом Університету Манітоби

Зустріч з Міністром сільського господарства Манітоби

Українська делегація біля пам’ятника Т.Г. Шевченка (Будинок Уряду, м. Вінніпег)

У дослідницькому центрі фермерського господарства та продовольства

Зустріч з представниками діаспори в музеї української національної спадщини

А.С. Попов з Тері Єлиняк – праправнуком першого українця Василя Єлиняка, що прибув до Канади.

    

Авторизація