Опубліковано: 2-06-2015, 10:53 / Переглядів: 177 / Новини / Культурно-масова діяльність


"Слов’янська культура на тлі культури народів світу"

"Слов’янська культура на тлі культури народів світу"

 

   За традицією 24 травня, у день вшанування пам’яті Святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, що заклали основу слов’янської писемності, відзначають День слов’янської писемності і культури.

   28 травня 2015 року викладачами кафедри української та російської мов спільно зі співробітниками бібліотеки організовано виховний захід – сьому наукову конференцію "Слов’янська культура на тлі культури народів світу" для студентів – поціновувачів національних традицій та культури і тих, хто не байдужий до книги.

   Наукова конференція відбулася у читальному залі №4. У конференції взяли участь студенти факультетів лісового господарства, інженерів землевпорядкування, менеджменту і економіки, агрономічного факультету.

   Із вступним словом виступила завідувач кафедри О. В. Тихоненко, яка наголосила, що 24 травня є святом усіх слов’ян. Цей день пов'язаний із діяльністю Кирила і Мефодія – творців слов’янської абетки. Виникнення писемності поклало початок літературі слов’янських народів.

   Особливо цікаві презентації, доповіді, присвячені національно-культурним особливостям України представили студенти М. Аксьонова, А. Драганчук (ФІЗ, 1 курс), І. Скорич, І. Сухар, Д. Кобзар, Н. Тімонова (ФЛГ, 1 курс), Є. Кривошея (ФМЕ, 3 курс), М. Григор’єва, І. Шарафанова, С. Приходько (АФ, 1 курс).

   У рамках конференції було розгорнуто книжкову виставку з фондів Фундаментальної бібліотеки ХНАУ "Книжкові скарби бібліотеки".

Т. М. Князь, канд. філол. наук,

доцент кафедри

української та російської мов.


    

Авторизація