Опубліковано: 14-05-2012, 10:52 / Переглядів: 109 / Новини / Спорт

Кубок з гирьового спорту, присвячений Дню Перемоги

У змаганнях взяли участь 5 команд факультетів:  Агрофак, Лісфак, ФІЗ, ФАГ, ФОФ.

Друге місце посіли спортсмени ФІЗу, які в цьому році значно активізували спортивно-масоову роботу на факультеті.

Третіми стали агрофаківці, в складі якої виступав чемпіон університету Іван Мушкатьоров

Четверте місце за студентами факультету агрохімії та ґрунтознавства на чолі з капітаном команди мс, чемпіоном агровузів України 2012 р.  Сергієм Шекерою.

В особистому заліку переможцями стали: Мушкатьоров Іван – агрофак, 60 кг, сума -135 під., Ремезков Сергій – ФІЗ, 65 кг, сума – 90 під., Єгоров Євген – Лісфак, 70 кг, сума – 74 під., Шекера Сергій – ФАГ, 75 кг, сума – 210 під., Різник Юрій – ФІЗ, 8- кг, 94 під., Шатохін Владислав – Лісфак, 90 кг. Сума – 90 під., Мельник Сергій – ФІЗ, св.90 кг, сума – 83 під.

Чемпіони змагань були нагороджені пам’ятними подарунками і дипломами. Команда-переможець нагороджена перехідним Кубом ХНАУ.