Опубліковано: 25-09-2015, 12:42 / Переглядів: 150 / Новини / Культурно-масова діяльність / Різне


ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ 2015

   

     18 вересня 2015 р. на факультеті обліку і фінансів відбулося традиційне феєричне свято молодості, спорту та туризму «Туристичний зліт-2015» за підтримки деканату та профбюро факультету.

   Факультет представляло 5 команд різних курсів: «Дружба», «Серце ХНАУ», «Матроси», «Гоп-Стоп», «Молодь 80-х». Конкурс оцінювало компетентне журі у складі декана факультету Сафронської І.М., заступників декана Пеняк Ю.С., Гороха О.В. та голови профбюро Василішина С.І.

   Команди приймали участь у різних випробуваннях – спочатку продемонстрували свої «візитки», потім порадували журі туристичними піснями та фотоплакатами. Після презентацій команд учасники приймали участь у спортивній естафеті, конкурсах «Пенальті» і «Перетягування канату». На завершення конкурсу учасники презентували журі смачні польові страви.

   За результатами оцінювання, перемогу здобула команда 4 курсу «Гоп-Стоп». Гарна організація, творчий запал та приємна атмосфера дали можливість в повній мірі насолодитися зльотом. Таке проведення вільного часу необхідне кожному студенту, для гармонійного розвитку багатогранної особистості.

   Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за ще один гарний і емоційний день.

Деканат та профбюро факультету обліку і фінансів


 
 
 
 
 
 
 
 
 


    

Авторизація