Абітурієнту кафедри загальної хімії

  Двадцять першого вересня 2019 р. викладачі кафедри  загальної хімії  разом з іншими викладачами ХНАУ ім. В.В. Докучаєва взяли участь у ІX “Наукових пікніках”. Було продемонстровано хімічні досліди, що пояснюють звичайні явища, а також показано можливість використання знань з хімії в побуті.

   

  Викладачі кафедри загальної хімії  були активними учасниками  підготовки та проведення І інтелектуального квесту серед школярів Харківського  району, який  відбувся 27 вересня 2019  р. на базі ХНАУ  ім. В.В. Докучаєва. Науковці кафедри  підібрали цікаві завдання. Старші лаборанти кафедри Л.А. Лапко та І.Є. Румянцева надали  допомогу в підготовці завдань і аудиторій.

   
   

  Четвертого  жовтня 2019 р.  відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі загальної хімії доцент О.М. Дубина  відвідав  школи Харківської області: Малинівський ліцей №1 Чугуївської селищної ради, Старогнилицький ліцей Малинівської селищної ради, Геніївську ЗОШ І−ІІІ ступенів, Шелудьківський ліцей, Скрипаївську ЗОШ І−ІІІ ступенів (Зміївський район).

   
   

  Учні отримали вичерпну інформацію про спеціальності, за якими готують фахівців у ХНАУ ім. В.В.Докучаєва. Олександр Михайлович  запросив школярів  на  День відкритих дверей, що відбувся 26 жовтня.

  Також О.М. Дубина в рамках профорієнтаційної роботи  і підготовки до Дня відкритих дверей відвідали Дублянську ЗОШ І−ІІІ ступенів та Колонтаївську  ЗОШ  І−ІІІ ступенів  Краснокутського району.

 Оновлено: 4-03-2021, 09:19 / Переглядів: 194
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок