Абітурієнту кафедри землевпорядного проектування

  Призначення кафедри землевпорядного проектування – підготовка висококваліфікованих фахівців із землевпорядкування. Кафедра є випусковою на факультеті інженерів землевпорядкування зі спеціальностей «Геодезія та землеустрій» і «Архітектура та містобудування».

  Кафедра землевпорядного проектування є методичним центром підготовки кадрів денної, заочної форм навчання та підвищення кваліфікації землевпорядних кадрів, сертифікованих землевпорядників і геодезистів України. На кафедрі проходять підвищення кваліфікації викладачі вишів, технікумів, коледжів,  спеціалісти органів місцевого самоврядування, системи Держгеокадастру.

  Кафедра здійснює професійну орієнтацію, щоб виявити здібності майбутнього здобувача у певному напрямі та допомогти обрати оптимальний для нього фах, у якому він зможе максимально себе реалізувати.

  Для цього співробітники кафедри відвідують з візитами школи, де мають змогу розповісти про факультети та напрями, за якими здійснюється підготовка в університеті, правила прийому до університету, надають інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році.

  Також беруть активну участь у заходах дня відкритих дверей, у межах яких абітурієнти можуть ознайомитися не лише з університетом загалом, а і з кожним окремим факультетом, напрямами, за якими здійснюється прийом, історією факультету, навчальним процесом, науковим, культурним та спортивним життям, перспективами працевлаштування випускників, організацією дозвілля. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. Так, 26 жовтня 2019 р. було організовано зустріч з учнями 9 – 11 класів Дворічанського ліцею Дворічанської районної ради на день відкритих дверей.

 

2019 р.

Профорієнтаційна робота в навчальних закладах

Печенізького району Харківської області

  10 травня  2019 р. відбулася профорієнтаційна поїздка до Печенізького району Харківської області. Делегація факультету інженерів землевпорядкування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва у складі доцента кафедри землевпорядного проектування Л. М. Макєєвої, старшого викладача кафедри геодезії, картографії та геоінформатики  С.О. Винограденка Сергія Олександровича, асистента кафедри землевпорядного проектування Хоруженка М. А. відвідали навчальні заклади, а саме:

  Під час зустрічі викладачі надали учням 9–11 класів інформацію про особливості вступної кампанії – 2019, розповіли про переваги навчання в нашому університеті, розкрили характеристику факультетів та звернули увагу на перспективи спеціальностей 193  «Геодезія та землеустрій»  та 191  «Архітектура та містобудування». Також майбутніх абітурієнтів дуже зацікавила інформація про можливість закордонної практики, умови проживання та проведення відпочинку.

  Під час бесіди з начальником відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації Н. В. Прохорчук розглянули можливості подальшої співпраці з профорієнтаційної роботи. Щиро дякуємо адміністрації даних навчальних закладів за теплий прийом і чекаємо Ваших випускників на навчання до нашого університету!

 

  Доцент кафедри землевпорядного проектування Л. М. Макєєва, ст. викладач кафедри геодезії, картографії та геоінформатики С.О. Винограденко,  асистент кафедри землевпорядного проектування М. А. Хоруженко з профорієнтаційним виїздом.

  

2020 р.

  Співробітники кафедри землевпорядного проектування беруть активну участь у профорієнтаційній роботі. Доцент кафедри Л.М. Макєєва, старший викладач Н.В. Мокєрова (25 лютого), старший викладач І.І. Садовий (3 березня) відвідали навчальні заклади м. Харкова: Харківську гімназію № 163 Харківської міської ради Харківської області, Харківську спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області, Харківську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 157 Харківської міської ради Харківської області та Харківську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 2 Харківської міської ради Харківської області. Доцент М.М. Миргород (3 березня) в складі делегації від університету взяла участь у зустрічі зі старшокласниками Покотилівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 Харківської районної ради Харківської області та Покотилівського ліцею «Промінь» Харківської районної ради Харківської області.

  Під час зустрічі викладачі надали учням 9–11-х класів інформацію про особливості вступної кампанії – 2020, розповіли про переваги навчання в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва і його факультети, звернули увагу на перспективи працевлаштування за спеціальностями 193  «Геодезія та землеустрій»  та 191  «Архітектура та містобудування».

  Під час бесіди з директором Харківської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 85 Н. В. Кутняковою розглянуто можливості подальшої співпраці з профорієнтаційної роботи і намічено зустріч у нашому ЗВО для більш продуктивного діалогу. Викладачі запросили майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбувся 11 квітня 2020 р.

  Щиро дякуємо керівникам навчальних закладів за теплий прийом і чекаємо ваших випускників на навчання в нашому університеті!

Доцент кафедри землевпорядного проектування кандидат наук з державного управління Л.М. Макєєва з абітурієнтами

 Доцент кафедри землевпорядного проектування кандидат наук з державного управління Л.М. Макєєва з абітурієнтами

 Старший викладач кафедри землевпорядного проектування Н. В. Мокєрова з абітурієнтами

 Доцент кафедри землевпорядного проектування кандидат економічних наук М. М. Миргород з абітурієнтами

Старший викладач кафедри землевпорядного проектування кандидат економічних наук І. І. Садовий з профорієнтаційною роботою

Старший викладач кафедри землевпорядного проектування кандидат економічних наук І. І. Садовий з профорієнтаційною роботою

 Старший викладач кафедри землевпорядного проектування Н. В. Мокєрова з абітурієнтами

 Доцент кафедри землевпорядного проектування кандидат наук з державного управління Л. М. Макєєва з абітурієнтами

Співробітники кафедри зустрічають абітурієнтів у день відкритих дверей у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва (2019 р.)

 :  План профорієнтаційної роботи на 2020-2021 р. (завант.: 4)
Переглянути онлайн:  План профорієнтаційної роботи на 2020-2021 р.
41 Kb [27-04-2021, 08:24]  


:  Звіт за 2019 (завант.: 4)
Переглянути онлайн:  Звіт за 2019
13,63 Kb [27-04-2021, 08:24]  


:  Звіт за 2019-1 (завант.: 4)
Переглянути онлайн:  Звіт за 2019-1
14,16 Kb [27-04-2021, 08:24]  


:  Звіт за 2020 р. (завант.: 4)
Переглянути онлайн:  Звіт за 2020 р.
13,18 Kb [27-04-2021, 08:24]  Оновлено: 27-04-2021, 08:25 / Переглядів: 159
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок