Армспорт

Чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів

У м. Харків у спортивному комплексі НТУ «ХПІ» відбувся чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів.

Студенти, аспіранти, курсанти військових закладів та призери чемпіонатів Європи та світу з 46 вищих навчальних закладів України взяли участь у даних змаганнях.

Студент 5 курсу економічного факультету Шев’яков Дмитро посів трете місце в ваговій  категорія до 80 кг.

Вітаємо нашого рукоборця !!!

[spoiler=Виступ студентів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва в змаганнях ВНЗ м. Харкова]

В національному університеті ім. Каразіна збірні команди нашого університету з настільного тенісу змагалися з командами ВНЗ м. Харкова по програмі Спартакіади «Спорт протягом життя».

Доволі успішно виступили наші дівчата, які зайняли серед 23 команд 7 місце, а в заліку по нашій другій групі вузів стали срібними призерами, пропустивши перед собою тільки команду ХНЕУ – 1. В складі команди грали: Скринник Юлія, Скорич Ірина, Кабанова Ірина.

В ці дні на арені НУМГ збірна команда ХНАУ ім. В.В. Докучаєва виступила в змаганнях з армспорту в складі 19 спортсменів з факультетів лісового господарства, агрономічного, економічного та інженерів землевпорядкування.

Серед виступаючих призерами стали:

Гніцевич Наталя Ліс  1к.      –       2 місце.

Шев’яков Дмитро ФМЕ  5к. –       2 місце

Чорний Сергій ФМЕ  4к.       –       2 місце

Кравцов Артем Ліс 4к.                  –       3 місце

Верченко Денис Агр.  3к.       –       3 місце

Скуменко Віталій Ліс 5к.      –       3 місце

В змаганнях прийняли участь 20 вузів м. Харкова. Наші рукоборці впевнено зайняли 4 місце і 2 місце в своїй групі вузів.