Беленкова Марія Іванівна

Вчене звання: професор;

Науковий ступінь: кандидат економічних наук;

Курси які викладає: «Бухгалтерський облік».

Біографія:

   У 1972 р. закінчила Олексіївський сільськогосподарський технікум, а у 1976 – Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В.Докучаєва за спеціальністю "Бухгалтерський облік  у сільському господарстві".

   У 1976 р. і почала працювати на кафедрі бухгалтерського обліку і фінансів асистентом. У 1991 р. захистила дисертаційну роботу і отримала ступінь кандидата економічних наук. У 1997 р. отримала ступінь професора економіки Американського університету КІПРА, доктор філософії. Працює над проблемою удосконалення методології теорії бухгалтерського обліку з урахуванням вимог міжнародних стандартів. У 2003 р. отримала державну нагороду "Людина року".

   Беленкова М.І. є провідний фахівець в галузі бухгалтерського обліку, є автором впровадження в навчальний процес кредитно-модульної системи підготовки спеціалістів з менеджменту бухгалтерського і аудиту. Наукові дослідження проводить за науковою тематикою "Удосконалення обліку на підприємствах з іноземними інвестиціями".

   Вагомий вклад внесла Беленкова М.І. у поліпшення підготовки фахівців зі спеціальності "Менеджмент організацій", "Облік і фінансів", є автором і співавтором 15 підручників та навчальних посібників, наукових статей, методичних рекомендацій.

   За особистий внесок у розвиток економіки України рішенням Науково-експертної ради національної іміджевої програми "Лідери ХНІ століття" нагороджена медаллю "Ділова людина України (2001 р.)"; Рішенням ученого Сонета Международного Слов’янського университета присвоєно почетное звание Професор економики и бизнеса.

   За особистий вклад в поліпшенні економіки України та розвиток процесу інтеграції  нагороджена медалями "Золотой Меркурий", Оксфорд 2003 р., отримала Міжнародну премію "Европейское качество". Є лауреатом міжнародної премії імені Луки Пачолі.

     У жовтні 2013 р. рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту присвоєно вчене звання професора кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.Оновлено: 27-03-2013, 13:08 / Переглядів: 4 275
 

Авторизація