Бєсєдіна Галина Євгеніївна

 

 

 

кандидат економічних наук, доцент.

 

   У 1986 році закінчила економічний факультет Харківського державного інституту ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю «економіст-організатор сільськогосподарського виробництва».

   З 1994 по 1996 рр. працювала на кафедрі управління АПК і права на посаді викладача. З 1996 по 1999 роки навчалася у аспірантурі та працювала на кафедрі економіки підприємства ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

   З вересня 2008 року працює на кафедрі економічної теорії. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Якість управління персоналом сільськогосподарських підприємств» у 2009 році, з 2011 року має вчений ступінь доцента.

   Більше п’яти років виконує обов’язки секретаря вченої ради факультету обліку і фінансів, є членом профбюро та заступником голови профбюро факультету, виконує обов’язки профгрупоргу кафедри економічної теорії. Неодноразово брала участь у виборчих кампаніях з виборів місцевих органів самоврядування, виборах депутатів Верховної Ради та Президента України, очолювала виборчу комісію від колективу університету.

   Бєсєдіна Галина Євгенівна є автором біля 100 публікацій, з них 4 навчальні посібники, 2 практикуми, співавтор двох монографій.

Наукові праціОновлено: 5-03-2019, 10:22 / Переглядів: 846
 

Авторизація