Білоусько Таміла Юріївна

Кандидат економічних наук, доцент,

завідуюча кафедрою маркетингу, підприємництва і організації виробництва

 

   Білоусько Т.Ю. закінчила Харківський державний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва в 1991 році. У  грудні 1998 р.  захистила дисертаційне дослідження за темою «Формування, реструктуризація і використання виробничого потенціалу в нових умовах господарювання (на матеріалах сільськогосподарських підприємств і господарств Харківської області)». З грудня 2010 р. по грудень 2013 р. – здійснювала дослідження в докторантурі за темою «Управління конкурентоспроможністю сільськогосподарських підприємств: теорія та практика».

   Білоусько Т.Ю. є керівником розділу наукового дослідження кафедри за  темою: «Механізм формування конкурентоспроможності підприємницьких структур у сфері агробізнесу». Загальна тема кафедри охоплює значний пласт теоретичних та практичних проблем сучасного економічного життя: «Науково-методологічне забезпечення підприємницької, маркетингової, логістичної діяльності підприємств агропродуктового комплексу та розвитку земельних відносин на інвестиційно-інноваційних засадах» (номер державної реєстрації 0116U000001).

   Є ведучою  та розробником курсів: «Теорія організації», «Організація виробництва», «Організація підприємницької діяльності», «Управління конкурентоспроможністю підприємства», «Організація торговельного підприємництва». Проходила стажування на аграрній  та фондовій біржах України, підвищувала кваліфікацію у вищих навчальних закладах України (Національний університет біоресурсів та природокористування, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського та ін. ) 

   Має понад 130 наукових публікацій та навчально – методичних праць, в тому числі навчальні посібники (одноосібні та у співавторстві): «Організація біржової діяльності», «Організація комерційної діяльності» (Гриф МОН), «Теорія бухгалтерського обліку» (Гриф МАППУ), «Маркетинг», «Управління конкурентоспроможністю підприємства».

 Оновлено: 13-11-2018, 13:32 / Переглядів: 1 120
 

Авторизація