Білоусько Володимир Семенович

  Білоусько Володимир Семенович – кандидат економічних наук, профессор університету. Народився 5 січня 1937 р. в селі Шевченки В.Кринківського району, тоді Харківської області в родині селянина. В 1957 р. з відзнакою закінчив Полтавський сільськогосподарський технікум  плодоовочівництва за фахом молодший агроном-плодоовочівник та став зарахованим до економічного факультету Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва. В 1958-му студентом приймав участь в збиранні урожаю на цілинних землях (в якості тракториста) Жовтневого району Північно-Казахстанської області, за що нагороджений знаком ЦК ВЛКСМ «За освоение целинных и залежних земель» та грамотою ЦК ЛКСМ Казахстану. В ХНАУ пройшов етапи становлення від асистента до декана і проректора, завідуючого кафедрою та професора університету. З 1986 р. по 1990 р. займав посаду завідуючого кафедрою бухгалтерського обліку і фінансів (з 1997 р. – кафедра бухгалтерського обліку і аудиту), займався становленням та розвитком структури заочного навчання  на посадах заступника декана, декана і проректора протягом 1967-2007 рр. Був членом президії МНР СРСР з заочного навчання та членом МНР України Міністерства аграрної політики України.

    Своєю творчою занепокоєністю і невтомною працею Білоусько Володимир Семенович зробив значний внесок у розвиток української економічної науки та підготовку кадрів для сільського господарства. Підготував 10 навчальних посібників та видав близько 100 наукових праць.

    Широко відомі його особисті людські якості, що поєднують вимогливість і принциповість керівника з толерантністю та високою порядністю, незмінну наукову культуру і такт з вмінням відстоювати свої наукові погляди і життєві цінності. Підтвердженням багаторічної плідної праці є численні звання та і трудові відзнаки, нагороди: «Відмінник освіти України» від Міністерства освіти і науки; «Знак пошани», Почесні грамоти та подяки Міністерства аграрної політики та продовольства тощо.Оновлено: 15-03-2012, 09:53 / Переглядів: 2 193
 

Авторизація