Бухало Олена Василівна

Кандидат економічних наук, доцент

 

   Закінчила економічний факультет Харківського національного аграрного університету ім.. В.В. Докучаєва в 2002 р. і отримала вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит». Після закінчення університету працювала на посаді начальником відділу кадрів ЗЖБК – 15.

   На кафедрі виробничого менеджменту та агробізнесу працює з 2007 р. У грудні 2010 р. була зарахована до аспірантури Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва. 10 квітня 2013 р. успішно захистила дисертаційну роботу та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). У грудні 2013 р. зарахована на посаду старшого викладача.

    Має понад 20 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі в провідних виданнях України. Автор одноосібної монографії «Організація ефективного землекористування в сільськогосподарських підприємствах». Викладає такі навчальні дисципліни: «Стратегія підприємства», «Організація та нормування праці», «Управління проектами». У теперішній час продовжує наукові дослідження щодо підвищення ефективності використання земельних ресурсів в аграрному секторі економіки.

 Оновлено: 13-11-2018, 13:46 / Переглядів: 794
 

Авторизація