За підсумками наукової конференції

За підсумками наукової конференції

 

   9-10 листопада в стінах університету відбулося своєрідне свято науки, а саме: Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку обліку, аналізу та фінансів в агропромисловому виробництві», присвячена 200-річчю ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Заявки на участь у конференції подали 115 учасників, за результатами конференції було опубліковано 68 тез. Вражає географія учасників наукового дійства: Польща, Латвія, Туркменістан, Білорусь. Нашу державу представляли учасники з Києва, Львова, Луганська, Сум, Тернополя, Білої церкви і найбільше – з Харкова.


   Гостей і учасників конференції радо зустрічали, реєстрували, роздавали програми та збірники матеріалів, пригощали кавою та чаєм, щоб створити умови для успішного проведення пленарного засідання.


   Конференції урочисто розпочала перший проректор університету Сафронська Ірина Михайлівна, яка задала тон усій подальшій роботі і передала головування декану факультету Пеняк Юлії Сергіївні. Дуже приємними для учасників були привітання від виконавчого директора Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України Мельничука Б.В., який відзначив вклад науковців факультету у діяльність цієї організації і в цілому у розвиток вітчизняного обліку і фінансів нагородами, грамотами і подарунками. Його почин підтримала регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» Куделя Т.В., яка вручила подарунки викладачам і студентам.


   Далі учасники прослухали доповіді згідно програми, приймаючи активну участь у їх обговоренні.

   Робота конференції тривала два дні і завершилася прийняттям рекомендацій щодо напрямків вирішення нагальних проблем обліку, аналізу і фінансів на сучасному етапі розвитку економіки держави.

   Дякуємо всім організаторам, гостям і учасникам конференції і бажаємо подальших здобутків на науковій ниві.


І.В. Горковенко

Заступник декана з наукової роботиОновлено: 24-11-2016, 10:16 / Переглядів: 344
 

Авторизація