Футбол в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

   Футбол  є одним з найпопулярніших видів спорту у світі і у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Багато студентів нашого вузу займаються цим видом спорту і є фанатами. У навчальних групах та секціях систематично займаються більше 200 студентів з усіх факультетів. У нашому університеті щорічно проводяться  спартакіади серед студентів першого курсу та збірних команд. Студенти, які займаються в секціях спортивного вдосконалення з футболу, постійно тренуються протягом навчального року та беруть участь в міських, обласних, всеукраїнських змаганнях.

   Так збірна команда протягом 5 – 8 років  на змаганнях ВНЗ м. Харкова посідала 3-4 місця. Також наша збірна багато разів брала участь в турнірах та кубках з футболу та футзалу, де займала призові місця. У вересні 2013 р. збірна команда нашого вузу з футболу брала участь у Student League 2013/14на базі ФК «Металіст». У першій лізі, де брали участь 14 команд вузів Харкова, наша футбольна команда заявила себе як досить перспективний і досвідчений колектив.

   За оцінками організаторів, протягом змагань кращими бомбардирами визнавалися Тиниченко Віталій – студент агрономічного факультету та Солоп Олексій – студент факультету захисту рослин. Кращим воротарем серед першої ліги студентських команд визнаний наш воротар Бобро Володимир – студент агрономічного факультету, який потрапив до студентської збірної команди України. За результатами змагань Student League 2013/14,наша команда у фінальній частині змагань у запеклій боротьбі з командами ХНУВС та «Металіст-офіс» стала четвертою в першій лізі. Вітаємо наших футболістів, бажаємо успіхів у подальших змаганнях і успішної здачі сесії. 

 

 

Студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва  - учасники змагань

футбольної студентської ліги Металіст.

Бронзові призери.

   


Оновлено: 4-07-2014, 08:22 / Переглядів: 1 037
 

Авторизація