Проживання в гуртожитку

 
   Вартість проживання станом на 1 березня 2019 року 
 
Гуртожитки Вартість (грн./міс.) Примітки
 2,3,4,5 450* *Включаючи комунальні послуги
1,6   392** **Окрема оплата за електроненргію (за даними персонального електролічильника)

 

Гуртожиток

Наявність вільних місць

Плата за проживання,

грн/місяць

1

170

392 + електроенергія

2

151

450

3

110

450

4

230

450

5

200

450

6

143

392 + електроенергія

7

14

392 + електроенергія


   Студентські гуртожитки Харківського національного аграрного університету – це друга домівка для тих, хто приїхав навчатися не тільки з Харківської області, а й з інших областей України, а також інших країн світу.

  Студентам денної та заочної форми навчання. Надають місця у п’яти дев’ятиповерхових гуртожитках (2500 місць).

  У гуртожитках студенти забезпечені електроенергією, природним газом, водою, каналізацією, необхідними меблями, інвентарем. Студентські гуртожитки мають блочний тип проживання. Один блок розрахований на п’ять студентів у двох кімнатах. У кожному блоці площею 30 м2 є санітарний вузол та коридор.

   У гуртожитках створено всі необхідні побутові умови для проживання, а також проведено Інтернет*. У кімнатах дозвілля студенти мають змогу послухати музику, подивитися улюблені передачі.

   Гуртожитки розташовані дуже близько до університету, що дає змогу студентам заощадити свій час та кошти на дорогу до вишу.

   У світлих затишних кімнатах для навчання студенти мають змогу підготуватися до лекційних, семінарських занять; опрацювати наукові джерела; прочитати улюблені газети, журнали. У спортивних кімнатах – набирати фізичну силу, займаючись гирьовим спортом, граючи у настільний теніс тощо. Також у гуртожитку діє фітнес-зал, і зал для занять бойовими мистецтвами.

   У студентському колективі організовують вечори знайомств: з першокурсниками проводять різні конкурси, шахові турніри та чаювання.

  Члени студентської ради разом з керівниками гуртожитків принципово оцінюють поведінку тих студентів, які не виконують умов договору, укладеного між адміністрацією і мешканцями на проживання в гуртожитку і вживають до таких студентів відповідних заходів (попередження, догана, позбавлення права на мешкання тощо).

   Створення належних соціально-побутових умов у студентських гуртожитках, проведення цікавих культурно-розважальних програм; контроль за дотриманням правил внутрішнього розпорядку – одне з важливих завдань студентського самоврядування у гуртожитках.

   На думку наших студентів, той, хто не жив у гуртожитку – той не відчув справжнього смаку студентського життя!

 

Бібліотека

1 гуртожиток

 2 гуртожиток
 3 гуртожиток
 4 гуртожиток
 
 
 
 

  Кімнати гуртожитку

 
 

 

Кімнати для занять спортом

 
 
 
 
 


Оновлено: 4-03-2019, 11:40 / Переглядів: 24 553
 

Авторизація