Кафедра фінансів

 

Адреса:

Україна, 62483, Харківська обл.,

Харківський р-н, п/в "Докучаєвське-2"

навчальне містечко ХНАУ

корпус 3, поверх 4

Email:

knau.financu@ukr.net

Завідувач кафедри:

Олійник Олександр Васильович

доктор економічних наук, професор  

корпус 3, поверх 4, к. 408

Лаборантська:

корпус 3, поверх 4, к. 404

тел.: (0572) 99-70-79

 

Про кафедру

   Кафедра фінансів – одна  з наймолодших кафедр нашого університету. Кафедра була створена 27 липня 1997 р. на базі кафедри бухгалтерського обліку і фінансів. Кафедра забезпечує підготовку спеціалістів усіх форм навчання на факультетах обліку і фінансів, менеджменту і економіки, інженерів землевпорядкування. Викладачі кафедри приймають участь у отриманні другої вищої освіти слухачами Інституту міжнародної освіти та підвищення кваліфікації.

   За роки існування кафедрою підготовлено понад 500 фахівців у сфері фінансів і бухгалтерського обліку. Це фахівці фінансисти і обліковці  для аграрної галузі національної економіки, фінансово-контрольних органів, банківської сфери, страхових компаній і фіскальної служби.

   Штат кафедри включає двох професорів -   докторів економічних наук; сімох доцентів і старших викладачів - кандидатів економічних наук; одного старшого викладача без наукового ступеня. Частка викладачів кафедри з науковим ступенем становить 90%. Функції допоміжної роботи по кафедрі покладено на старшого лаборанта кафедри. Завідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Олійник О.В.

   Кафедра фінансів повністю забезпечена навчальними програмами дисциплін. Ефективною є видавнича діяльність кафедри фінансів, за час існування якої видано понад 50 підручників і навчальних посібників, з яких 7 отримали гриф Міністерства освіти і науки та Міністерства аграрної політики України, 10 монографій, більше 200 методичних розробок, декілька сотень наукових статей.

   На кафедрі ведеться плідна науково-дослідна робота. Під керівництвом професора Олійника О.В. захищено 13 кандидатських та 1 докторська дисертації. Наразі до захисту дисертацій готуються аспіранти, здобувачі і докторанти.

    За цикл наукових робіт по підвищенню конкурентоспроможності та сталості розвитку сільськогосподарських підприємств Олійник О.В.   нагороджений золотою медаллю Міжнародної виставки АГРО-2014.

    Викладачі кафедри приймають активну участь у проведенні олімпіад, конкурсів наукових робіт на різних рівнях. Зокрема під керівництвом професора  Калашнікової  Т.В. була виконана наукова студентська робота, яка отримала диплом на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт у Київському національному університеті  ім. Т. Г. Шевченка.

   Науковці кафедри публікують результати своїх досліджень у центральних економічних наукових виданнях – “Фінанси України”, “Економіка АПК”, “Облік і фінанси АПК”; а також у наукових виданнях інших держав: Російської Федерації, Польщі, США, Великобританії, Шотландії.  Також результати наукових досліджень апробують на міжнародних, всеукраїнських та внутрівузівських науково-практичних конференціях, у т. ч. у Польщі, Чехії, Болгарії та інших країн.

   Професори Олійник О.В. та Калашнікова Т.В. є  учасниками  конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» у різних номінаціях. Кафедра приймає участь у проведенні заходів в рамках Всеукраїнської проекту «Фінансова грамотність».

   Доцент Горох О.В. є деканом факультету обліку і фінансів.

   Кафедра фінансів впевнено крокує в майбутнє за новими здобутками.  

Навчально-методична робота кафедри

 

Співробітники кафедри

 

Олійник Олександр Васильович                  зав. кафедрою, професор, д.е.н.


Макогон Віталій Вікторович                        доцент, к.е.н.


Горох Олександр Володимирович               доцент, к.е.н.


Морозова Ганна Сергіївна                            доцент, к.е.н.


Євдокімова Марина Олександрівна            доцент, к.е.н.


Скоромна Олена Юріївна                              доцент, к.е.н. 


Нагаєва Галина Олександрівна                    ст. викладач


Міщенко Віталія Сергіївна                           ст. викладач


Вашечко Юлія Валеріївна                             асистент


Кібкало Ірина Володимирівна                     ст. лаборант

 

  Оновлено: 18-09-2019, 13:38 / Переглядів: 14 986
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок