Калашніков Олег Миколайович

 

        Калашніков Олег Миколайович – доцент кафедри з 1997 р. , кандидат економічних наук. У 1985 р. закінчив з відзнакою ХСГІ ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяль­ності у сільському господарстві". У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію за темою: "Використання економічної оцінки земель для створення рівних умов формування доходів колгоспів (на прикладі Харківської області)".

Основні напрями наукових досліджень: економічний механізм функціонування АПК; фінансово-кредитне забезпечення аграрних підприємств. Неодноразово виступав з доповідями і повідомленнями на міжнародних та всеукраїнських  науково-практичних конференціях.

Провідний фахівець в галузі фінансів, страхової справи, організації фінансової діяльності суб’єктів господарювання. На високому теоретичному рівні веде заняття, здійснює керівництво курсовими, дипломними та магістерськими роботами, науковою роботою студентів. Є автором 4 навчально – методичних посібників, співавтором навчального посібника з грифом Мінсільгоспрода України "Фінанси в міжнародних економічних відносинах", багатьох наукових статей та методичних рекомендацій для студентів денної та заочної форм навчання. Член федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України.

Нагороджений Почесною грамотою міністерства Аграрної політики України.Оновлено: 1-03-2012, 10:40 / Переглядів: 1 158
 

Авторизація