Кошкалда Ірина Віталіївна

 

Кошкалда Ірина Віталіївна – доктор екон. наук, професор, завідувач кафедри управління земельними ресурсами та кадастру

   Освіта

   ВНЗ: Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва (1997 р.)

   Факультет: економічний

   Спеціальність: облік і аудит

   Аспірантура

   Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва.

   Захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.07.02 – «Економіка сільського господарства і АПК» на тему: «Удосконалення орендних відносин у системі господарського механізму сільськогосподарських підприємств» (2004 р.)

   Докторантура

  Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва.

  Захистила докторську дисертацію за спеціальністю 08.00.03 – «Економіка та управління національним господарством» на тему: «Економічне регулювання земельних відносин в аграрному секторі: теорія, методологія, практика» (2013 р.)

   Напрям наукової роботи

   Відносини власності, земельні відносини в аграрному секторі, питання оренди земельних ділянок, оцінка земель сільськогосподарського призначення, організація державного регулювання земельних відносин, бухгалтерський облік у сільському господарстві, маркетинг та маркетингові дослідження

   Громадська діяльність. Голова комісії І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Економіка природокористування та охорона навколишнього середовища». Член редакційної колегії фахового видання Вісник ХНАУ серії «Економічні науки» та фахового журналу Agricultural and Resource Economics: International Scientific E-Journal. Член спеціалізованих вчених рад К 64.803.01та Д 64.832.02. Член конгресу вчених економістів-аграрників.
Оновлено: 22-10-2013, 14:54 / Переглядів: 4 304
 

Авторизація