Культурно-масова робота

 

Студент – это не сосуд, который надо заполнить знаниями, а факел, который нужно зажечь.

   У Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва культурно-масова робота займає особливе місце, адже ми поважаємо творчі особистості та всіляко підтримуємо талановиту молодь. Факультет обліку і фінансів довгий час займає лідируючі позиції під час проведення щорічних звітних концертів художньої самодіяльної творчості «Студентська осінь» та «Студентська весна».

   Кращі номери цих концертів демонструються на рівні обласного та регіонального етапів фестивалю «Софіївські зорі». Наші студенти завжди приймають участь у цих заходів і достойно представляють ХНАУ. Для прикладу, у квітні 2016 р. студенти магістратури Горошенко М. та Єфремов М. стали лауреатами обласного етапу цього фестивалю у номінації «Вокал».

   Всі студенти факультету мають змогу безкоштовно відвідувати два вокальні, хореографічні та театральні гуртки.

   Справжньою гордістю факультету є запалені на сцені актової зали ХНАУ зірки вокалу, факультетський хореографічний колектив «Golden Stars» та улюбленці публіки – команда КВК «Street».

   Окрім факультетських звітних концертів, наші студенти завжди задіяні у загально університетських та міських заходах м. Харків.

   Разом з тим, факультет обліку і фінансів завжди тримає лідируючі позиції в проведенні щорічних свят Масліної, Дня вишиванки, Дня української писемності, Дня перемоги тощо.

   Найкрасивіші хлопці та дівчата факультету щороку беруть участь у конкурсах краси «Міс ХНАУ», «Містер ХНАУ», флешмобах та молодіжних акціях харківських вишів.

   Невід`ємною частиною культурно-масової роботи є студентські дискотеки, які присвячені Дню початку навчального року, Дню народження ХНАУ, Дню студента, Дню закоханих тощо.

   Ми горді нашими студентами і завжди ними пишаємося як в навчальних аудиторіях, так і під час їх культурно-масового життя.

   Впевнитись у цьому можна, переглянувши наступні фото.

 

ВИРОБНИЧІ ЕКСКУРСІЇ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

 

ПЕРЕМОЖЦІ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ У ФЕСТИВАЛІ «ДОКУЧАЄВ FEST»

 

Подорож до міста Лева

 Оновлено: 16-10-2019, 08:36 / Переглядів: 1 138
 

Авторизація