Культурно-масова робота

 

    Основним критерієм ефективності управління формування соціальної парадигми студентської молоді ХНАУ ім. В.В. Докучаєва є високий рівень усіх видів її активності та високий ступінь єдності інтересів з інтересами інших соціальних суб’єктів. Тому, крім організації та якісного здійснення навчально-виробничого процесу, ректорат, профспілковий комітет, деканати факультетів разом з органами студентського самоврядування наполегливо працюють над організацією цікавого і змістовного дозвілля та відпочинку студентів і співробітників.

   До послуг студентської молоді актова зала на 830 місць, спеціально обладнані хоровий, тренувальні, вокальні класи, класи для проведення репетицій за іншими жанрами, виставковий павільйон. Усебічному творчому розвитку студентів допомагають висококваліфіковані керівники гуртків, колективів художньої самодіяльності.

   Кращі колективи художньої самодіяльності та окремі виконавці щорічно  беруть участь у Всеукраїнському фестивалі народної творчості серед вищих аграрних навчальних закладів Мінагрополітики України «Софіївські зорі», представляють університет  у різноманітних фестивалях і святкових заходах у м. Харкові і регіонах Слобожанщини. Вони неодноразово ставали переможцями, лауреатами і дипломантами у відповідних номінаціях. Серед них: український народний хор «Жайвір», рок-гурт «Манкурт», хореографічний колектив сучасного танцю «Фаворит», танцювальний колектив «Степ», студентські аматорські «зірки» сольного співу Адаменко Артем, Бойко Валерія, Лиман Катерина, команда КВК «Володарі полів» та ін.

   Доброю традицією для колективу університету і мешканців навчального містечка стало проведення масових театралізованих свят «Проводи Зими і зустріч Весни», «Посвячення першокурсників у студенти-докучаєвці», «Івана Купала», заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей, Міжнародному дню студентів, Дню працівників сільського господарства, Дню захисника Вітчизни, Міжнародному жіночому дню 8 Березня, Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Дню спортивної слави університету та  конкурсів «Містер ХНАУ», «Міс Юність», свята авторської пісні тощо.

   Один з найяскравіших заходів – День університету. Він традиційно проводиться 5 жовтня у день річниці заснування університету. Під час цього свята активісти студентського самоврядування, перевдягнені в казкових персонажів, перед початком занять уранці вітають студентів та співробітників на ґанках корпусів університету, дарують святкові листівки. Проводиться святковий концерт за участю талановитої молоді університету і гостей з інших навчальних закладів, виставка творчих робіт студентів, аспірантів і співробітників, конкурс на кращу стінну газету факультетів та ін.

   Відчуваючи велику відповідальність перед поколіннями випускників минулих років за результати діяльності вишу за роки незалежності України, вчена рада університету три роки тому вирішила щорічно проводити День випускника в останній вихідний травня.

   До святкового прикрашених навчальних корпусів університету прибувають сивочолі та молоді його вихованці, щоб віддати шану своїй Альма-матер, зустрітися з колегами і студентською молоддю, поспілкуватися з викладачами, професорами та академіками, поділитися досвідом та  враженнями від сучасного стану агропромислового виробництва.

   Колектив університету під час цього свята звітує про свої досягнення, проводить зустрічі випускників зі студентами, екскурсії до лабораторій і кафедр, до дендрологічного парку. На сцені актової зали відбувається величезне театральне дійство за участю колективів художньої самодіяльності факультетів та центру підготовки іноземних громадян.

  Таким чином, змістовна культурно-масова робота слугує принципам педагогіки і співробітництва для самореалізації та самовираження креативного потенціалу студентської молоді.

   В університеті при кафедрі менеджменту організацій функціонує обласна громадська організація «Науковий центр дидактики менеджмент-освіти», керівником якої є професор Нагаєв В.М. (тел. : (0572) 997258). Мета діяльності центру – підвищення ефективності науково-педагогічних досліджень з актуальних напрямів розвитку педагогічної науки в галузі удосконалення теоретичних і методичних основ підготовки управлінських кадрів аграрного профілю з широким використанням проблемно-пошукових методів навчання, застосуванням дидактичних та операційно-рольових ігр, імітаційних форм виконання виробничих функцій майбутніх керівників і спеціалістів сільськогосподарського профілю.

   Система досліджуваних форм, методів і засобів навчання, які застосовує центр, формує у студентів міцні знання, навички творчої діяльності, допомагає майбутнім фахівцям продуктивніше опановувати свою професію.

   Інформування громадськості про структуру, діяльність, події у житті університету здійснює відділ науково-інформаційної діяльності (інспектори Кулик М.І., Кованець І.І., тел. (0572) 997190), E-mail: proforientacia@mail.ru). До основних напрямів його роботи належить інформування учнівської молоді загальноосвітніх шкіл і навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації з метою відбору та залучення на навчання до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, співпраця із засобами масової інформації з метою рекламування освітніх послуг, які надає університет; проведення предметних олімпіад для старшокласників з метою залучення переможців до вступу на відповідні напрями підготовки; організація днів відкритих дверей, екскурсій та виїзних профорієнтаційних заходів і презентацій.

Дієвим системним напрямом у роботі відділу є також планування, організація і контроль за працевлаштуванням випускників, організація, проведення та участь у ярмарках професій, днях кар’єри, організація зустрічей з роботодавцями, надання студентам старших курсів консультацій щодо поведінки під час співбесід, проведення майстер-класів, презентацій тощо.

[spoiler=Творчі заходи 2014 р.]

ХХVІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2014»

Кубок Аграрної ліги КВК України

День випускника ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

ІІ Фестиваль науки в Харкові

Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та кіберпростір - 2014»

Святкування 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

«Красуня ХНАУ ? 2014»!

Кубок КВК ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

Шевченківське свято

[/spoiler]

[spoiler=Творчі заходи 2013 р.]«Красень ХНАУ - 2013»

Вітаємо з перемогою команду КВК "ВЛАСТЕЛИНЫ ПОЛЕЙ"

Другий четверть фінал всеукраїнської Євпаторійської ліги КВК

 
Свято посвяти першокурсників у студенти!


Український народний хор «Жайвір» відсвяткував своє 30-річчя!

Фінал кубка Агроліги КВК України

 Екскурсія мальовничими місцями Харківщини

До Дня слов’янської писемності і культури

Урочисто-траурний мітинг до Дня Перемоги 

 

ХV ювілейний зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття»

Фестиваль ялтинської Всеукраїнської ліги КВК

"Софіївські Зорі"

 КВК «Властелины полей» вийшли в фінал Аграрної ліги КВК України

До дня народження Т.Г. Шевченка 

Світ “Кобзарів” Т.Г. Шевченка

Конкурс "Красуня ХНАУ 2013"

Кубок КВК ХНАУ


Концерт іноземних студентів

[/spoiler]

[spoiler=Творчі заходи 2012 р.]

Концерт іноземних студентів

"Яка різниця якого ти кольору шкіри, якщо твої слова лунають до всіх..." Н.Мандела Ми - діти однієї Землі...

 

ХНАУ ВЖЕ 196! 


Традиції нашого факультету


Туристичний зліт 2012

[/spoiler]


Оновлено: 18-01-2012, 21:02 / Переглядів: 5 880
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок