Леус Віталій Володимирович

     Кандидат с.-г. наук, доцент.

     Народився 07.07.1979 р.

     У 2006 р. захистив кандидатську дисертацію з теми "Способи вирощування і стимулювання кроноутворення у саджанців яблуні для інтенсивних насаджень у правобережній частині Західного Лісостепу України".

   Напрям наукової роботи – способи вирощування високоякісного садивного матеріалу для закладання інтенсивних садів яблуні.

  • наукові праці

Народився 7 липня 1979 року в с. Благодатне Валківського району Харківської області.

У 1996 р. вступив до Харківського державного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва на агрономічний факультет, у 2001 р. закінчив його і отримав диплом ученого агронома.

    У грудні 2001 р. вступив до аспірантури Уманського державного аграрного університету на кафедру плодівництва та виноградарства за спеціальністю плодівництво. Після закінчення аспірантури у 2004 р. був прийнятий на посаду асистента кафедри плодоовочівництва та зберігання Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва, з 2005 р. переведений на посаду старшого викладача.

    У 2005 р. захистив дисертаційну роботу на здобуття ступеня кандидата сільськогосподарських культур з теми: "Способи вирощування і стимулювання кроноутворення у саджанців яблуні для інтенсивних насаджень у правобережній частині Західного Лісостепу України".

    У 2007 р. переведений на посаду доцента кафедри плодоовочівництва та зберігання. З березня 2008 р. по червень 2012 року працював на посаді декана агрономічного факультету Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва.

Коло наукових інтересів – проблеми вирощування високоякісного садивного матеріалу для закладання інтенсивних садів яблуні. За результатами досліджень опубліковано 18 наукових праць.Оновлено: 29-03-2013, 10:09 / Переглядів: 3 180
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок