Маматов Микола Васильович

Маматов Микола Васильович

   Кандидат с.-г. наук, доцент

   Народився в 1952 році в селищі Призначне Прохорівського району Бєлгородської області в сім’ї селянина, росіянин. В 1974 році закінчив Корочанський сільськогосподарський технікум . З 1974 по 1975 рр. працював на посаді головного агронома в господарстві „Прогрес” Корочанського району.

   В 1980 році з відзнакою закінчив ХСГІ ім. В.В.Докучаєва. Був аспірантом по плодівництву, потім старшим науковим співробітником, з 1989 р. – асистентом по курсу „Плодівництво, в 1992-1996 рр. – старший викладач, з 1997 р. доцент кафедри. У 1990 році захистив кандидатську дисертацію на тему: „Архитектоника корневой системы и вегетативно размножаемых подвоев яблони в саду в условиях Восточной Лесостепи УССР”

   Опублікував 60 наукових і науково-методичних праць. Основний  напрямок наукової роботи – одержані нові дані, які дозволять практично рекомендувати обробіток грунту за глибиною, внесенню добрив та проведення поливів в інтенсивних садах. Має визначні успіхи в навчально- виховній роботі, на високому теоретичному та методичному рівні проводить лекції  та лабораторно-практичні заняття, значну увагу приділяє їх науковому поповненню і сучасним досягненням в науці. В практиці навчального процесу він використовує сучасні методи та активні форми проведення занять.

   Маматов М.В. бере активну участь у методичному забезпеченні навчального процесу, підготовці та атестації науково-педагогічних кадрів.

   З вересня 2004 року по листопад 2015 р. Маматов М.В. – заступник декана агрономічного факультету, значну увагу приділяв виховній роботі зі студентами, готував їх до участі в наукових конференціях та олімпіадах, де вони неодноразово посідали призові місця, зокрема у конкурсі Всеукраїнських студентських олімпіад.

   Маматов М.В. підготував молоду плеяду дипломованих фахівців зі спеціальності „Дослідник з плодоовочівництва і виноградарства”. За результатами наукової, навчальної та організаційної-виховної роботи має високий рейтинг в університеті, вимогливий до себе і підлеглих, має великі організаторські здібності, користується повагою і авторитетом в університеті та серед колег. Член ученої ради агрономічного факультету ХНАУ ім. В.В.Докучаєва.

   За результатами наукової і навчальної роботи Маматов М.В. має урядові і відомчі нагороди: Почесна грамота Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, а також грамоти і подяки Харківської обласної державної адміністрації та ректорату університету.



Оновлено: 17-10-2020, 12:42 / Переглядів: 2 515
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок