Міжнародне співробітництво кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

  Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту одним із найважливіших напрямів свого стратегічного розвитку вважає посилення міжнародної співпраці.

  Програму підготовки на рівні бакалавра та магістра за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва у 2017 р. акредитовано Привілейованим Інститутом Управлінських бухгалтерів Великої Британії CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).

 

 

 

  

  Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання і декларує позицію ЗВО – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі.

 

 

 

  Випускників зазначеної спеціальності звільнятимуть від складання трьох іспитів першого рівня. Вони зможуть розпочати професійну кваліфікацію CIMA з кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням відповідного ступеня (бакалавра або магістра). Це означає, що потрібно буде скласти шість іспитів і три кейс-стаді, щоб виконати екзаменаційний компонент кваліфікації CIMA.

  Отримання акредитації СІМА значно посилило взаємовигідне співробітництво нашого університету та кафедри бухгалтерського обліку і аудиту з міжнародною організацією СІМА щодо підвищення стандартів навчання та подальшої кваліфікації випускників бакалаврату і магістратури. Також це сприятиме вдосконаленню професійного розвитку нашого персоналу.

  Підтвердження акредитації СІМА –свідчення інвестицій університету у підготовку викладачів. СІМА надає безкоштовні ресурси для підвищення кваліфікації викладацького складу, допомагає зрозуміти зв’язки між бізнесом і технічними навичками, а також робить наш виш привабливішим для стейкхолдерів.

  Під час проектування ОПП та викладання базових дисциплін здобувачам враховано досвід програм з підготовки фахівців за кваліфікаціями СІМА та застосування Глобальних принципів управлінського обліку, широко застосовуваних в усьому світі:

https://www.cgma.org/resources/reports/globalmanagementaccountingprinciples/principles-framework.html

https://docs.google.com/viewer?url=https%3A%2F%2Fknau.kharkov.ua%2Findex.php%3Fdo%3Ddownload%26id%3D786%26viewonline%3D1.

 

   

 

  Деталі: СІМА: www.cimaglobal.com

 Координатор програми СІМА – кафедра бухгалтерського обліку і аудиту ХНАУ ім. В.В. Докучаєва (завідувач кафедри С. Василішин та професор М. Огійчук; корпус 1, поверх 4  к. 422, 433; тел.: (0572) 99-74-10; E-mail: kaf.oblik.audyt@gmail.com).

 

  ПРЕС-РЕЛІЗИ РЕЗУЛЬТАТІВ СПІВПРАЦІ КАФЕДРИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І АУДИТУ

https://knau.kharkov.ua/3133--ezultati-anglomovnogo-konku-su-molodih-lde-v-cgma-2020.html

https://knau.kharkov.ua/2516-cif-ove-majbutnye-oblku-ta-fnansv-vseuk-ayinska-konfe-encja-do-100-chchja-sma.html

https://knau.kharkov.ua/2098-yaksna-zvtnst-zaporuka-usphu.html

https://knau.kharkov.ua/2068-krugliy-stl-z-metodik-vikladannya-program-sma-21-bereznya-2018-roku-kiyiv.html

https://knau.kharkov.ua/1808-delegacya-hnau-m-vv-dokuchayeva-vzyala-uchast-u-vseukrayinskomu-semnar-sma.html

https://knau.kharkov.ua/3012-zaproshuyemo-zdobuvachv-do-ckavoyi-distancjnoyi-gri-bznes-makntosh.html

https://knau.kharkov.ua/3112-reimagine-recovery-vrtualna-zustrch-z-prezidentom-sma.html

https://knau.kharkov.ua/2592-mzhna-odna-ak-editacja-sma-navchalnih-p-og-am-specalnost-071-oblk-opodatkuvannja.html

https://knau.kharkov.ua/1600-specalnst-oblk-opodatkuvannya-akreditovano-za-programoyu-sma-privleyovanim-nstitutom-upravlnskih-buhgalterv-velikobritanya.html

 

   

 

   
   
   
   


Оновлено: 29-01-2021, 09:07 / Переглядів: 851
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок