Міщенко Віталія Сергіївна

 

                                                                          

МІЩЕНКО ВІТАЛІЯ СЕРГІЇВНА

 

   Кандидат економічних наук, старший викладач.

   У 2012 р. з відзнакою закінчила ХНАУ ім. В.В. Докучаєва і вступила до аспірантури на кафедру фінансів. У 2016 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування витрат і доходів скотарства у сільськогосподарських підприємствах» і отримала вчений ступінь кандидата економічних наук.

   З грудня 2015 р. В.С. Міщенко працює викладачем кафедри фінансів. Є автором і співавтором понад 50 наукових та навчально-методичних видань, зокрема однієї колективної монографії. Коло наукових інтересів становлять питання удосконалення формування витрат і доходів сільськогосподарських підприємств; теоретико-методичні і практичні засади організації соціального страхування населення.

   Викладає такі дисципліни: фінанси, соціальне страхування, податковий менеджмент, кредитний менеджмент.

   Протягом 2017-2019 рр. В.С. Міщенко виконувала обов’язки відповідального за профорієнтаційну роботу на факультеті обліку і фінансів; з вересня 2019 р. – заступник декана факультету обліку і фінансів з навчально-виховної роботи. Є заступником Ради молодих учених та спеціалістів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Куратор академічної групи.

   Дійсний член Федерації аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України. У 2018 р. отримала сертифікат володіння іноземною мовою відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти рівня В2. Проходила міжнародне науково-педагогічне стажування у Varna University of Management (м. Варна, Болгарія).

   Нагороджена почесною грамотою та подяками університету.Оновлено: 6-11-2019, 08:17 / Переглядів: 2 154
 

Авторизація