Міжнародне співробітництво та академічна мобільність кафедри управління земельними ресурсами та кадастру

  З лютого 2016 р. кафедра є координатором співпраці з громадською організацією «УніЯ». Студенти, які пройшли літню мовну практику у Польщі, отримують два сертифікати: перший – про знання базового рівня польської мови, а другий – підтвердження того, що вони працювали і мають практичний досвід роботи в Польщі. Ці сертифікати дають їм змогу далі поглиблювати свої знання з польської мови, а також працювати за кордоном, маючи при собі позитивну рекомендацію.

  Відповідно до програми міжнародного науково-педагогічного стажування викладачі кафедри професор І.В. Кошкалда, доценти О.В. Князь, Д.О. Гопцій, О.А.  Домбровська, О.М. Трегуб, асистент К.В. Шелудько проходили стажування у форматі International Staff Training Week у рамках міжнародної освітньої програми Erasmus + у Вищому професійному державному університеті в м. Ниса (Республіка Польща).

  У травні 2019 р. завідувач кафедри Ірина Віталіївна Кошкалда проходила стажування у Вищому професійному державному університеті в м. Ниса (Республіка Польща) в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus +. У ході стажування професор І.В. Кошкалда читала лекції на архітектурному факультеті університету. 

  У листопаді – грудні 2019 р. на базі кафедри проведено наукові та методичні семінари для викладачів, аспірантів та магістрів з експертами Чеського університету природничих наук (м. Прага).

  Сьогодні викладачі кафедри беруть участьув проектах за такими темами:

  1. «Політика сталого розвитку: досвід країн ЄС» у рамках Чеського проекту "Зміцнення наукового потенціалу і співпраці українських університетів в АгроНаукових галузях", 2019 – 2021 рр., 25.11.2020 р., (керівник - Н.В. Стоянець, Сумський національний аграрний університет, відповідальні виконавці: І.В.  Кошкалда– ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, Т.В.  Пімоненко – Сумський державний університет)
  2. «Новий підхід до оцінки земельних ділянок, заснований на показниках, на підтримку сталого об'єднання земель: український контекст» у рамках Чеського проекту "Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні", 2019-2021 рр., 25.11.2020 р., (керівник - А.С. Попов, відповідальний виконавець - О.М. Трегуб)
  3. «Витрати, вигоди та перешкоди на шляху впровадження та збереження польових захисних смуг в українському сільському господарстві» у рамках Чеського проекту "Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні",  2019-2021 рр., 25.11.2020 р. (керівник - А.С. Попов, В.М. Полях та В.В. Тимошевський - відповідальний виконавець).
  4. «Вдосконалення нормативної грошової оцінки міських земель в екологічному контексті» у рамках Чеського проекту "Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів в Україні", 2019-2021 рр., (керівник - А.С. Попов, О.М. Трегуб - відповідальний виконавець).Оновлено: 15-04-2021, 12:09 / Переглядів: 214
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок