Навчальна практика з формування крон плодових дерев

       Відповідно графіку навчального-виробничого процесу на другий семестр поточного року у саду навчально-дослідного господарства університету «Докучаєвське» проходять навчальну практику з обрізування та формування крон плодових дерев студенти Ш курсу агрономічного факультету.

    Протягом двох тижнів студенти та магістранти відділення плодоовочівництва та виноградарства під керівництвом досвідчених виробничників доцента Посилаєва В.А. та агронома Безверхої Г.О. беруть безпосередню участь у виконанні робіт, засвоюють навички цієї важливої технологічної операції.

 

 

 

 

 

  

Проведення практик

 

     Щойно, у двадцятих числах квітня, закінчився термін виконання програми практики з весняно-польових робіт студентами 2 курсу агрономічного факультету.

    В ході безпосередньої участі у проведенні різноманітних сільськогосподарських робіт на центральному дослідному полі, дослідному полі краплинного зрошення та овочевому майбутні рільники, селекціонери та овочівники під керівництвом викладачів та досвідчених спеціалістів від виробництва освоювали методи підготовки ґрунту і насіннєвого матеріалу, доглядали за плодовими насадженнями, сіяли зернові і овочеві культури на дослідних ділянках. Студенти другої групи аналогічну практику з проведення посівних робіт пройшли в умовах виробництва навчально-виробничого центру Липковатівського аграрного коледжу. Разом зі змістовною практикою вони також надали допомогу центру у ремонті двох тракторів та культиваторів для підготовки ґрунту.

 

 

 Оновлено: 14-03-2012, 10:30 / Переглядів: 2 283
 

Авторизація