Олександр Вікторович Ульянченко

Олександр Вікторович Ульянченко - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу. Народився 14 жовтня 1954 р. у селищі Покотилівка Харківського району Харківської області. Закінчив економічний факультет Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва, отримав кваліфікацію економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

     У 1980-1983 рр. навчався в очній аспірантурі Всесоюзного науково-дослідного інституту економіки сільського господарства під керівництвом відомого вченого професора І.Г. Ушачова.

     У 1983 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.05 - економіка, організація управління і планування народного господарства (сільське господарство), тема дисертації "Удосконалення управління сільським господарством у системі АПК на основі сполучення галузевих та територіальних принципів"

     Напрям наукової роботи сьогодні - "Підвищення ефективності використання ресурсного потенціалу в аграрному секторі економіки". Підготував десять кандидатів економічних наук. Має понад 100 наукових і навчально-методичних праць. Серед них підручники: "Дослідження операцій в економіці" (2002 р.), "Інформаційні системи в менеджменті" (2004 р.), п'ять навчальних посібників, монографія "Формування та використання ресурсного потенціалу в аграрній сфері".

     Нагороджений медаллю "За трудовое отличие", а також Знаками Міністерства аграрної політики "Відмінник аграрної освіти і науки" І, ІІ і ІІІ ступенів.

     У 2008 році захистив докторську дисертація за спеціальністю 08.00.03 - економіка та управління національним господарством, тема дисертації "Управління ресурсним потенціалом в аграрному секторі".Оновлено: 28-01-2012, 19:02 / Переглядів: 966
 

Авторизація