Олійник Олександр Васильович

 

   Олійник Олександр Васильович -  завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор. У 1982 р. закінчив з відзнакою Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю. У 1988 р. захистив кандидатську дисертацію за темою: «Показники ефективності виробництва в колгоспах». У 2005 р. захистив докторську дисертацію за темою: «Економічний механізм розширеного відтворення в сільському господарстві в умовах циклічності його розвитку». У 2006 р. отримав вчений ступінь доктора економічних наук, а у 2007 р. – вчене звання професора.

   Основні напрями наукових досліджень: економічний механізм функціонування АПК;

фінансово-кредитне забезпечення аграрних підприємств; циклічність розвитку відтворювального процесу в сільському господарстві.   

   Неодноразово виступав з доповідями і повідомленнями на міжнародних науково-практичних конференціях, на щорічних зборах Всеукраїнського конгресу економістів-аграрників.

   За результатами наукових досліджень опубліковано дві одноосібні та 6 колективних монографій; понад двадцять наукових статей в центральних економічних наукових виданнях України та Білорусі. опублікував понад 180 наукових  і науково-методичних розробок, у т.ч. в центральних видання України та за кордоном, дві одноосібні та п’ять колективних монографій, чотирнадцять навчальних посібників з фінансових дисциплін, три з яких з Грифом Міністерства освіти і науки України. За цикл наукових робіт по підвищенню конкурентоспроможності та сталості розвитку сільськогосподарських підприємств нагороджений золотою медаллю Міжнародної виставки АГРО-2014.

   З 2007 по 2016 р. очолював спеціалізовану вчену раду по захисту кандидатських дисертацій по спеціальності "Економіка і управління підприємствами". Є головним редактором Вісника ХНАУ  Серія "економічні науки", в якому публікують результати досліджень провідні науковці України та інших країн. Підготував тринадцять кандидатів економічних наук  та одного доктора економічних наук, є науковим консультантом аспірантів і докторанта.

   Викладає такі дисципліни: фінансовий менеджмент, методологія та організація наукових досліджень, кредитний менеджмент

     Заступник голови вченої ради університету, член вченої ради факультету.   Нагороджений почесним знаком ”Відмінник аграрної освіти і науки України” ІІІ ступеня, Відмінник аграрної освіти і науки України ІІ ступеня, Почесною грамотою міністерства Освіти і науки України та Грамотою Верховної Ради України; має  Знак пошани.

Електронна адреса: oliynik6060@gmail.com

 Оновлено: 18-09-2019, 13:40 / Переглядів: 6 961
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок