ПІДСУМКИ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ

ПІДСУМКИ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ УНІВЕРСИТЕТУ ЗА 2010/11 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

    У 2010/11 навчальному році кафедра фізичного виховання, спортивний клуб разом з деканатами і громадськими організаціями, виконуючи Державну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 рр., проводили роботу із залучення студентської молоді, науково-педагогічних працівників та співробітників університету до регулярних занять фізичною культурою і спортом, з формування на цій основі здорового способу життя в університеті. Життя спортсменів університету було, як завжди, насичене різними спортивними подіями. Спортсмени університету брали участь у багатьох міжнародних змаганнях, чемпіонатах України, у Всеукраїнських змаганнях Спартакіади ВНЗ Мінагрополітики України, Спартакіаді вищих навчальних закладів області, чемпіонатах області, міста та Харківського району.
    В університеті кафедра фізвиховання, спортклуб, Об’єднана рада студентського самоврядування провели різні спортивні заходи, в яких брали участь більше 1500 студентів.
    У Спартакіаді студентів 1-х курсів за сімома видами програми змагалися більше 300 студентів. Добре виступили студенти факультетів обліку та аудиту, агрономічного, лісового господарства. В Спартакіаді збірних команд факультетів лідирували студенти економічного факультету, активність проявили студенти факультету лісового господарства та факультету інженерів землевпорядкування, які вибороли значну кількість призових місць.
    15 збірних команд університету брали активну участь у студентській Спартакіаді Харківщини і по ІІ групі вишів посіли 7 місце.
    Чемпіонами і призерами змагань стали:

 • збірна команда університету з армспорту (друге місце в Спартакіаді вишів 2 групи м. Харкова) – тренер Дідюков А.Б.
 • збірні чоловіча і жіноча команди з баскетболу (другі місця в Спартакіаді вишів 2 групи м. Харкова) – тренер Тихонов А.І.
 • збірна команда з шашок (перше місце в Спартакіаді вишів 2 групи ) – тренер Євтєєв М.Г.
 • збірна команда з шахів (друге місце в спартакіаді вишів 2 групи) – тренер Євтєєв М.Г.
 • збірна команда з волейболу, жінки (друге місце в Спартакіаді області) – тренер Даниленко О.М.
 • збірна команда з важкої атлетики (перше місце в Спартакіаді 2 групі вишів) – тренер Трегуб Є.М.
 • збірна команда з гирьового спорту (друге місце в Спартакіаді вузів 2 групи вишів) – тренер Трегуб К.М.

    Студенти університету брали участь у змаганнях різних рівнів:

 • міжнародних – 3 особи.
 • чемпіонаті України – 8 осіб.
 • першості області, району – 120 осіб.
 • спартакіаді вишів області – 225 осіб.
 • спартакіадах університету і факультетів – 1600 осіб.

    Значне досягнення цього року – перемога декана по роботі з іноземними студентами, доцента Рожкова А.О., який став триразовим чемпіоном світу з гирьового спорту в Італії (м. Мілан). А у квітні 2011 р. йому вперше за всю історію існування університету присвоєне звання заслуженого майстра спорту України. Чемпіоном України, переможцем кубку України з лижного спорту став старший викладач кафедри фізвиховання Євтєєв М.Г. В цьому році кафедра фізвиховання і спортивний клуб обладнали спортивний майданчик біля гуртожитку № 5 для гри в пляжний волейбол.
    Вперше на базі нашого вишу були проведені змагання з пляжного волейболу серед команд Харківського району. Тривали роботи із обладнання стадіону: (перебазували відкриті спортивні споруди), обладнали міні-футбольний майданчик.
    У жовтні 2010 р. в актовій залі університету за ініціативи адміністрації і управління з фізичної культури Харківського району було проведено спортивне свято, на якому відзначалися кращі команди і спортсмени університету, що виступали за честь району на змаганнях Спартакіади області.Оновлено: 28-01-2012, 19:31 / Переглядів: 1 384
 

Авторизація