Підсумки фізкультурно-масової і спортивної роботи в університеті за 2011-2012 н.р.

«Підсумки фізкультурно-масової і спортивної

роботи в університеті  за 2011-2012 н.р.»

      2011-2012 навчальному році кафедра фізичного виховання, спортивний клуб, разом з деканатами і громадськими організаціями виконуючи Державну програму розвитку фізичної культури та спорту, проводили  роботу по залученню студентської молоді, науково-педагогічних працівників та співробітників університету до регулярних занять фізичною культурою і спортом, формуванні на цій основі здорового способу життя в університеті.

        Проведені масові заходи на факультетах, курсах, в групах, Спартакіада збірних команд факультетів Спартакіада 1-х курсів. Збірні команди університету брали участь в міжнародних змаганнях,  Спартакіаді  ВНЗ Харківської області, у першості м. Харкова, в Кубку м. Харкова, в  першості Харківської області і району.  Загалом в цих заходах взяли участь більше 1500 студентів і близько 60 викладачів і співробітників університету.

          Кафедра фізвиховання та спортивний клуб провели спортивно-масові заходи:

  • Кубок Харківського району з волейболу серед ветеранів,
  • Кубок з волейболу присвячений пам’яті  Ю.В. Будьонного,
  • Кубок  ректора ХНАУ ім. В.В. Докучаєва з волейболу
  • Кубок з гирьового спорту присвячений  Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні,
  • Змагання присвячені Дню молоді,
  • Змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу в День посвячення у студенти   університету серед     першокурсників,
  • Змагання з пляжного волейболу, футболу до Дня 196-річниці університету,
  • Масові оздоровчі туристичні походи в Крим  та  Карпати.

          18 збірних команд університету брали  участь у студентській Спартакіаді Харківщини по П групі вузів.

            Чемпіонами і призерами змагань стали:

            - збірна команда університету з армспорту  - 2  місце,  тренер Дідюков А.Б.

            - збірна команда з шахів - 2 місце, тренер Євтєєв М.Г.

            - збірна  жіноча команда  з баскетболу -3 місце,   тренер Тихонов А.І.

            - збірна жіноча команда з волейболу - 3 місце, тренер  Даниленко О.М.

            - збірна команда з важкої атлетики  - 3 місце,тренер Трегуб Є.М.

            - збірна команда з гирьового спорту – 3 місце, тренер Трегуб К.М.

            - збірна команда з спортивного туризму 3 місце,тренери Паніна К.Л.,Чеховськой Ю.Є

 

Чемпіонами  та призерами першості та Кубку  України з кікбоксингу стали:

                        Слєпцова Ольга Юріївна – Агрофак 2 к. – 1 місце

                        Вінниченко Олег Юрийович – Лісфак 3 к.- 2 місце

                        Давидов Олексій Олександрович – Агрофак 2 к. -  3 місце

                        Юсов Антон  Вікторович – ФЗР 3 к. – 2 місце

                        Голуб Едуард  Володимирович – ФАГ 3 к. – 3 місце  

Звання Чемпіона України  з лижних гонок серед ветеранів в черговий раз підтвердив Євтєєв Микола Григорович, старший викладач кафедри фізвиховання.

Збірні команди викладачів і співробітників університету в минулому році брали активну участь в спартакіаді «Здоров’я» ВНЗ м. Харкова :

                                 з гирьового спорту – 2 місце

                                 з лижних гонок – 3 місце

                                 з волейболу (до 40 років) – 5 місце

                                 з волейболу (старші 40 років) – 4 місце

                                 з настільного тенісу – 9 місце.

                                 з плавання – 15 місце.

      1 місце у Комплексному заліку за результатами студентської Спартакіади університету   колектив  факультету  „Менеджмент та економика”  (декан, доцент Шелудько Р.М., голова профбюро, доцент Лебединська О.І.)

      П місце у Комплексому заліку за результатами студентської Спартакіади університету колектив   агрономічного факультету (декан, доцент Романов О.В., голова профбюро, доцент Лебединський І.В.)

     Ш місце у Комплексному заліку за результатами студентської Спартакіади університету колектив факультету  інженерів землевпорядкування (декан, доцент Князь О.В., голова профбюро, доцент Черевко І.В.)

 

    1 місце  в Спартакіаді  збірних команд факультетів університету колектив  факультету  „Менеджмент та економіка”  (декан, доцент Шелудько Р.М., голова профбюро, доцент Лебединська О.І.)

   П місце  в Спартакіаді збірних команд факультетів університету колектив  факультету   інженерів землевпорядкування (декан, доцент Князь О.В., голова профбюро, доцент

Черевко І.В.)

  Ш місце в Спартакіаді збірних команд факультетів університету колектив агрономічного факультету (декан, доцент Романов О.В., голова профбюро, доцент Лебединський І.В.)

 

   1 місце в Спартакіаді  перших курсів колектив агрономічного факультету (декан, доцент Романов О.В., голова профбюро, доцент Лебединський І.В.)

   П місце  в Спартакіаді перших курсів колектив факультету  інженерів землевпорядкування (декан, доцент Князь О.В., голова профбюро, доцент Черевко І.В.)   

 Ш місце в Спартакіаді перших курсів колектив  факультету Лісового господарства(декан, доцент Полив’яний М.М., голова профбюро, доцент Величко О.Б.)

  За високі спортивні результати,  показані на  змаганнях Чемпіонату та Кубку України  нагородили  Грамотами та преміювали:

  1. Слєпцову Ольгу Юріївну – Агр. 2 к. 
  2. Голуба Едуарда Володимировича - ФАГ 2 к.
  3. Давидова Олексія Олександровича  - Агр.2 к.
  4. Юсова Антона Вікторовича – ФЗР 3к.
  5. Євтєєва Миколу Григоровича, старшого викладача 

            За високі спортивні результати, досягнуті в змаганнях Спартакіади вузів м. Харкова  нагородили  Грамотами і преміювали:

  1. Гордієнко Богдан Володимирович ФЗР 3-2
  2. Скуменко Віталій Володимирович –Ліс.2-1
  3. Ковтунович Артем Анатолійович –Ліс. 2-3 
  4. Копил Сергій Юрійович – Ліс 5-2
  5. Сержов Олександр Сергійович – ФІЗ 4-2 
  6. Остренко Павло  Володимирович - Агр. 3-5
  7. Ремізова Наталія Юріївна – ФАГ 4-1 
  8. Діденко Руслан Миколайович  -ФІЗ 2-3 
  9. Волик  Валентин Анатолійович – ФАГ магістр 
  10. Ярмак Світлана Олександрівна – Агр.2-4
  11. Шекера Сергій Юрійович – аспірант

          Членів збірної команди з армспорту (тренер ДідюковА.Б.) у складі:  

  1. Шев’яков Дмитро Валерійович – ФМЕ 3-2
  2. Петренко Вадим Олександрович  - Ліс 5-2         
  3. Міщенко Алла Володимирівна – ЛІС 3-3
  4. Чашка Вікторія Сергіївна – Ліс 4-1
  5. Дубинін Роман Олександрович – Магістр                  
  6. Баштовий Артем Юрійович – ФІЗ 3-3
  7. Вандик Ігор Володимирович Ліс 5-2
  8. Ткаленко Аліна Анатоліївна -   Ліс 4-3
  9. Денесюк Ігор Олександрович –Ліс.4-1  К
  10. Бровко Юрій Юрійович – ФІЗ 4-2 К
  11. Самоцупов Олександр Ігорович –Ліс 2-3 К
  12. Дмитренко Вадим Миколайович –Ліс.4-2 К

                     Збірну команду з шашок (тренер Євтєєв М.Г.) у складі:

  1. Ханейчук Юрій Михайлович – ФМЕ 5-3       
  2. Круглов Денис Андрійович – ФМЕ 4-2              

                  Збірну команду з важкої атлетики(тренер Трегуб Є.М.) у складі:

  1. Керімов Гадан Гуламович- ФОФ 4-1 К
  2. Осєнній Роман Васильович – ФАГ 4-1
  3.  Демидко Денис Володимирович – ФЗР 5-1            

                       Збірну жіночу волейбольну команду(тренер Даниленко О.М.) у складі:

  1. Котеленко Світлана Михайлівна – ФЗР2-2
  2. Єгорова Марина Дмитрівна – Ліс магістр
  3. Біловіцька Еліна  Олегівна – ФЗР 3-1
  4. Сомова Альона Віталіївна – ФЗР 4-2
  5. Тюфанова Тетяна Генадіївна – ФОФ 4-1 К   

                    Збірну жіночу баскетбольну команду(тренер Тихонов А.І.) у складі:

  1. Муха Наталія Юріївна – ФМЕ 5-1
  2. Тімрова Анастасія В’ячеславівна –ФМЕ 3-2
  3. Пустовіт Наталія Олександрівна –Агр.3-4
  4. Тертична Анастасія Миколаївна – ФМЕ 3-2
  5. Гудим Дарія Олексіївна –ФІЗ 3-3
  6.  Батюта Аліна Сергіївна – ФЗР 3-1
  7. Литвиненко Вікторія Олександрівна – ФЗР 3-2
  8. Сухомазова Юлія Володимирівна – ФМЕ 3-2

 Збірну команду з спортивного туризму (тренер Паніна К.Л., Чеховськой Ю.Є.) у складі:                                    

  1. Олійник Юрій Олександрович – ФІЗ 4-1                    
  2. Ярмолюк Софія Степанівна- Агр.2-4
  3. Ханейчук Катерина Миколайвна-ФАГ2-3
  4. Леонтьєв Микита Олегович – ФІЗ 2-4  К

               Збірну команду з   гирьового спорту  (тренер Трегуб Є.М.) у складі: 

  1. Демидко Денис Володимирович – ФЗР 5-1      
  2. Кулачко Сергій Олександрович – Ліс. 4 -2  
  3. Бовкун Олексій Вікторович – ФІЗ 3-1
  4. Мельник Сергій Олександрович – ФІЗ 2-4 

    За активну участь в спортивному житті університету  нагородити грамотами:

  1. Гринько Олександр Сергійович – ФІЗ 3-2
  2. Чернігін Юрій Ігорович – ФАГ 2-2
  3. Задесенець Валерію  Володимирівна   – ФАГ 3-1
  4. Васічкова Ксенія Андріївна – ФАГ(екол.)2 к.
  5. Дулінова Анастасія  Юріївна – ФАГ 3-2
  6. Шиптя Марія Василівна – Агр. Магістр
  7. Родніков Артем Сергійович – Агр. 4-1
  8. Кириченко Анастасія Леонідівна – Ліс.5-3
  9. Малихін Дмитро В’ячеславович – Ліс. 4-2
  10. Шапоренко Андрій  Олександрович – МО 5-1
  11. Петровський  Артем Олександрович МО 5-1
  12. Перепічай Євген Вікторович МО 5-1
  13. Царьова Марія Сергіївна – МО 5-1
  14. Кульнов Микола Сергійович – ФОФ 4-2
  15. Довгополик Сергій Володимирович  - ФОФ 4-2
  16. Марченко Дмитро Володимирович – ФЗР 3-3
  17. Петренко Ярослав Олегович – ФЗР 3-2
  18. Петренко Денис Володиирович – ФЗР 5-1
  19. Осика Олександр Миколайович – ФЗР 3-3


Оновлено: 6-03-2013, 12:41 / Переглядів: 1 204
 

Авторизація