Поет живе в серцях свого народу!

   12 березня для ХНАУ ім. В.В. Докучаєва став днем творчості, натхнення і таланту, днем відзначення в університеті 200-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – глибокого лірика, творця епічних поем, видатного драматурга, різнобічного обдарованого митця, справжнього виразника волі, помислів, прагнень народу.

   До дня народження ювілею в університеті було розроблено програму, яка включала проведення виставки творчих робіт «Садок вишневий коло хати…", параду вишиванок і звичайно ж, святкового концерту. Кожен факультет представив вироби своїх талановитих студентів. Картини, вишиті портрети Т.Г. Шевченка, ікона, плетені і вишиті серветки, топіарії та ще безліч виробів ручної роботи чарували душу і милували око.

   Особливо відзначився факультет обліку та фінансів. Крім творчих робіт, студенти виготовили велику стіннівку, у якій висвітлили тернистий життєвий шлях поет.

   Захоплення у відвідувачів викликала розмальована традиційними українськими візерунками піч та накритий біля неї в стилі минулого століття з апетитним свіженьким салом, засоленими огірочками, паляницями, бубликами, яблуками в плетених кошиках, горіхами і неймовірно гарним, пахучим короваєм. Дівчата у вишиванках заспівали українських пісень, до них приєдналися працівники деканату і всі охочі, що додало святкового настрою відвідувачам виставки.

   Ювілейний концерт розпочала відео-презентацією кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української та російської мов Олена Василівна Тихоненко. Далі лунали пісні у виконанні хору «Жайвір», Ксенії Сукнистої,  Валерії Бойко, Марії Горобцової і Дмитра Приходько. Танцювальні номери для свята підготували колективи «Фаворит», «K&S team progect» і студентки агрономічного факультету. Твір «Тополя» у виконанні Тетяни Гаврищук змусив затамувати подих усіх присутніх. Дуже цікаво було послухати студентів з Туркменістану, які декламували «Заповіт» українською, російською та англійською мовами. Із захопленням присутні переглянули й драматичну постановку за твором Т.Г. Шевченка «Назар Стодоля»у виконанні студентів нашого університету. Цікавим і насиченим був цей святковий день, який поєднав усіх присутніх особливим духом мистецтва і творчості.

Голова студентської ради ФОФ

Гаврищук Тетяна Оновлено: 17-03-2014, 13:15 / Переглядів: 836
 

Авторизація