Стажування у Франції

 

   Стажуватися у Франції студентам ХНАУ дає можливість співробітництво між агроуніверситетом та FEFU (Федерацією «Обміни Франція-Україна»).

   FEFU складається з 16 асоціацій-членів, що працюють за двома напрямками: перший – гуманітарний, другий – співробітництво. Гуманітарний напрямок супроводжує дітей з несприятливого середовища, до їхнього дорослого віку. Напрямок співробітництва та розвитку надає можливість усім молодим українцям, які того бажають, познайомитися з країною Франція, налагодити обміни та контакти із французькою молоддю та здійснити додаткове навчання у Франції.

   Діяльністю FEFU є: розвиток французької мови, стажування і перебування у Франції та Україні, додаткове навчання у Франції (як правило за рахунок приймаючої сторони), обміни та співробітництво в різних сферах діяльності (сільське господарство, промисловість, архітектура, економіка), презентація звіту про стажування та підведення їх підсумків.

   Основною метою стажування є допомога в підготовці майбутніх українських франкомовних висококваліфікованих спеціалістів. Зміст стажування визначається спільно з відповідальними особами навчального закладу, Федерацією «Обміни Франція-Україна» через асоціації, що є її членами та підприємством.

   Щодо стажування для студентів, що вивчають французьку мову, то воно має кілька циклів:

-          Стажування 1-го рівня: ознайомлення протягом 2-3 місяців з функціонуванням підприємства та з його оточенням; інтегруватися у життя французької сім’ї; покращити розуміння французької мови.

-          Стажування 2-го рівня: 2-місячне професійне стажування на сільськогосподарському підприємстві (управліннях, бухгалтерії, кооперативі) або підприємствах сільськогосподарського профілю (банку) тощо, що дає змогу поглибити знання з обраної спеціальності.

-          Стажування 3-го рівня: стажування (рівень магістра), яке може призвести до влаштування на роботу на французько-українському підприємстві. Даний курс в сукупності повинен допомогти студентам, які мають на меті його пройти, полегшити доступ до вступу до університету або спеціалізованої інженерної школи (Вища сільськогосподарська школа в Анжі, Інститут Лясаль Бове).

   По закінченню стажування практикант складає звіт про його проходження і захищає його у комісії, що представлена членами асоціації, яка є членом FEFU. Це дозволяє підвести підсумки стажування та визначити майбутні потреби практиканта. Після успішного захисту практиканту надається свідоцтво про проходження стажування, яке визнається як підприємствами Франції, так і України. В обов’язковому порядку звіт про проходження стажування надається до агроуніверситету.


Якщо вас зацікавила можливість проходження закордонної практики, запрошуємо звертатися за довідками до

Відділу міжнародної практики студентів, каб. 114, першого корпусу, тел. (99-71-78)Оновлено: 28-10-2016, 14:30 / Переглядів: 1 927
 

Авторизація