Приймальна комісія

 

 >>>ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2016<<<


Адреса і місце розташування Україна, 62483, Харківська обл., Харківський р-н,
п/в „Докучаєвське-2”, навчальне містечко ХНАУ,
корпус 3, поверх 1, кімната 111 
Відповідальний секретар приймальної комісії Міхєєв Валентин Григорович
Заступник відповідального секретаря

Василішин Станіслав Ігорович

Секретар

Малютіна Наталія Іванівна 

Тел: (0572) 99-74-01

E-mail: prkomkhnau@ukr.net

  Проїзд у Харкові від станції метро „Пролетарська” автобусом № 200 до кінцевої зупинки або маршрутним таксі № 186 до зупинки "Агроуніверситет"

Приймальна комісія працює з 8.00 до 18.00, субота з 8.00 до 16.00, неділя з 8.00 до 14.00

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

 

     Україна здавна славиться своїми родючими землями та щедрими врожаями. Аграрний сектор і сьогодні посідає досить важливе місце в економіці суспільства. Від його розвитку залежать нормальне функціонування всього господарства країни і добробут людей. А розвиток самого аграрного сектора забезпечують кваліфіковані фахівці, що працюють у ньому.

     ХНАУ ім. В.В. Докучаєва є прославленою кузнею кадрів для сільського господарства. Усі факультети університету гармонійно доповнюють один одного у підготовці фахівців, які забезпечують повноцінну роботу всього аграрного сектора. З чого починається створення будь-якої продукції? З планування необхідності її виробництва для країни та з порівняння витрат і майбутніх вигод. Із цим завданням легко впораються випускники факультету менеджменту і економіки – менеджери та економісти. А випускники факультету обліку і фінансів – фінансисти та бухгалтери сільського господарства, обґрунтують висновки колег беззаперечним цифровим матеріалом. Фахівці інженери-землевпорядники допоможуть спланувати й оцінити земельну ділянку. Випускники агрономічного факультету розро і втілять у життя найнеймовірніші ідеї: селекціонери зможуть вивести новий гібрид, а агрономи безпосередньо будуть оберігати рослину від її перших листочків до щедрого врожаю за підтримки колег з факультетів агрохімії та ґрунтознавства і захисту рослин. На факультеті лісового господарства вчать захищати й раціонально використовувати наше велике багатство – прекрасні ліси.

     В університеті створено всі умови для продуктивного навчання, комфортного проживання і відпочинку студентів – як культурного, так і спортивного. Це досягається завдяки компактному розташуванню навчальних корпусів та гуртожитків. Надбанням університету є унікальний Дендрологічний парк. Є можливість отримати звання офіцера запасу.

     Українська земля завжди була нашим багатством, тож будемо разом учитися використовувати й оберігати його. І пам’ятайте – майбутнє країни за аграрним сектором і за фахівцями нашого університету.

     Шановні абітурієнти, чекаємо на вас у нашому закладі! 

Вступна кампаніяОновлено: 27-01-2012, 22:37 / Переглядів: 63 134
 

Авторизація