Шелудько Віталій Миколайович

Шелудько Віталій Миколайович

Кандидат економічних наук, викладач

 

   Навчався в 2004-2008 роках на факультеті обліку і фінансів Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобув кваліфікацію бакалавра з «Обліку і аудиту». З 2008 по 2009 рік навчався на факультеті менеджменту та економіки і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобув кваліфікацію магістра з економіки підприємства. По закінченню навчання, працював економістом в ПП агрофірмі «Фаворіт» Вовчанського району Харківської області. З 2009 по 2012 роки ‑ аспірант денної форми навчання.

   З 2010-2011 рік здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» і отримав кваліфікацію інженер-землевпорядник.

  У 2013 році захистив дисертаційну роботу на тему: «Економічна ефективність ґрунтозахисної системи землеробства в сільськогосподарських підприємствах» та отримав науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

   З 2011 по 2013 роки працював на посаді асистента, а з вересня 2013 р. – викладач кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

   Викладає такі навчальні дисципліни: «Основи підприємництва», «Економіка та організація аграрного сервісу», «Маркетинг», «Організація господарської діяльності», «Операційний менеджмент», «Управління проектами».

   Має понад 10 наукових публікацій у фахових виданнях, з них дві в міжнародних. Коло наукових досліджень полягає в підвищенні ефективності використання земельно-ресурсного потенціалу, а також обґрунтуванні концептуальних підходів до розвитку органічного землеробства в сільськогосподарських підприємствах.Оновлено: 13-11-2018, 13:50 / Переглядів: 506
 

Авторизація