Спортивна робота

 

Спортивна робота

   Спортивна робота в університеті проводиться спільними зусиллями ректорату, спортивного клубу профкому, викладачів кафедри фізичного виховання, сектора спортивно-масової роботи Об’єднаної ради студентського самоврядування.

   До послуг студентів і співробітників стадіон, закритий великий ігровий зал, спортивні зали важкої атлетики, зали для занять з єдиноборств, фітнесу, тренажерні зали.

   Під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів проводяться заняття та працюють 16 спортивних секцій, зокрема: армспорту, дві баскетбольні, дві волейбольні, важкої атлетики та гирьового спорту, легкої атлетики, футболу, туризму тощо.

   У вересні-жовтні кожного навчального року проводяться змагання із загальнодоступних видів спорту серед студентів перших курсів, де беруть участь понад 500 осіб.

   У кінці осені, за окремим календарним планом, проводяться змагання збірних команд факультетів з 18 видів програм з різних видів спорту.

   Збірні команди студентів і співробітників університету беруть участь у міжнародних змаганнях, в Універсіаді, чемпіонатах України, першості області, Харківського району, спартакіадах Мінагрополітики, ВНЗ області, університету і факультетів.

   Кожен рік організовуються і проводяться туристичні походи до АР Крим, у Карпати і мальовничими місцями Харківської області.

   У роботі спортивних секцій беруть участь 23 % від загальної кількості студентів  денної  форми навчання, у різних спартакіадах і спортивних змаганнях – понад  60 % студентів.

   Університет пишається своїми вихованцями – переможцями міжнародних і всеукраїнських спортивних змагань різних років. Серед них:

   Рожков Артур – доктор с.-г. наук, професор кафедри рослинництва, директор Інституту післядипломної освіти і дорадництва, триразовий чемпіон світу з гирьового спорту, заслужений майстер спорту України;

   Журавель Руслан   – неодноразовий учасник та призер чемпіонатів Харківської області і України з гирьового спорту;

   Клєпчев Сергій – майстер спорту, чемпіон України, срібний призер Європи і чемпіонату світу з фітнесу;

   Король Олександр – срібний призер України з армспорту;

   Володимир Ляшенко – бронзовий призер України з армспорту;

   Приз Сергій – майстер спорту з бігу на ковзанах, учасник Олімпійських ігор в Нагано;

   Сергушкін Денис   – чемпіон України з тай-боксу, чемпіон України і СНД з кік-джицу;

   Сергушкін Дмитро – чемпіон України з тай-боксу, призер чемпіонату світу з тайського боксу;

   Паньків Ігор – призер чемпіонату Європи з тайського боксу;

   Скидан Вадим – чемпіон Європи з армреслінгу;

  Пожевілов Дмитро – кандидат у майстри спорту, чемпіон Харківської області з легкоатлетичного кросу і призер міжнародного      Варшавського марафону пам’яті жертв мілітаризму;

   Маджар Наталія – чемпіонка України з армреслінгу;

   Дуга Юрій – майстер спорту, чемпіон України з гирьового спорту;

   Дугар Юлія і Трошина Юлія – переможці Кубку України з черлідингу;

   Васильєв Максим, Д’яконов Олександр, Осовий Вадим – призери Міжнародного турніру з важкої атлетики пам’яті М. Рибалки.

   Серед найяскравіших спортивно-масових заходів в університеті слід назвати такі: щорічний турнір з волейболу, присвячений пам’яті члена-кореспондента НААН Ю.В. Будьонного, свято спортивної доблесті ХНАУ, спартакіада «Здоров’я», змагання з гирьового спорту, присвячені Дню Перемоги, змагання «Спорт у житті викладачів», університетські турніри з волейболу та баскетболу серед спортивних команд факультетів, змагання на Кубок ректора університету з футболу тощо.

   Таким чином, активне спортивне життя в університеті надихає студентів і викладачів підтримувати належний стан здоров’я та дає стимул до подальшого вдосконалення своїх творчих, спортивних та інтелектуальних навиків.

 

  1. Армспорт
  2. Баскетбол 
  3. Волейбол 
  4. Гирьовий спорт
  5. Важка атлетика
  6. Аеробіка
  7. Футбол
  8. Настільний теніс
  9. Легка атлетика
  10. Шахи
  11. Шашки
  12. Атлетична гімнастика
  13. Лижний спорт
  14. Туризм
  15. Кікбоксинг
  16. Панкратіон

    ПЛАН

    СПОРТИВНО – МАСОВИХ ЗАХОДІВ СПОРТИВНОГО КЛУБУ

    ХНАУ ім. В.В. ДОКУЧАЄВА

    НА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК


    :  kpsr.doc (завант.: 17)
    Переглянути онлайн:  kpsr.doc
    [21-09-2016, 14:00]

 


[spoiler=РОЗКЛАД РОБОТИ СЕКЦІЙ НА  2015-2016 н.р.]


 АТЛЕТИЧНА ГІМНАСТИКА  
:  atletichna-gmnastika-yevteyev-2015-2016.doc (завант.: 29)
Переглянути онлайн:  atletichna-gmnastika-yevteyev-2015-2016.doc
[9-09-2015, 09:21]
 

ІГРОВИЙ ЗАЛ ТА ФАКУЛЬТАТИВ

 СЕКЦІЯ БАСКЕТБОЛ

 
:  basketbol-tihonov-a.-2015-2016.doc (завант.: 15)
Переглянути онлайн:  basketbol-tihonov-a.-2015-2016.doc
[9-09-2015, 09:24]
 НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС   
:  nastlniy-tens-hlopenko-2015-2016.doc (завант.: 16)
Переглянути онлайн:  nastlniy-tens-hlopenko-2015-2016.doc
[9-09-2015, 09:49]
 

ЗАЛ АТЛЕТИЧНОЇ ГІМНАСТИКИ, СЕКЦІЯ АРМСПОРТУ,

АТЛЕТИЧНА ГІМНАСТИКА ТА  ФАКУЛЬТАТИВ

 
:  rozklad-armsport-ddyukov-2015-2016.doc (завант.: 15)
Переглянути онлайн:  rozklad-armsport-ddyukov-2015-2016.doc
[9-09-2015, 09:54]
 

СЕКЦІЯ БАДМІНТОН ТА ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ, ФАКУЛЬТАТИВ

 
:  rozklad-bundur-2015-2016.doc (завант.: 20)
Переглянути онлайн:  rozklad-bundur-2015-2016.doc
[9-09-2015, 09:57]
 

ІГРОВИЙ ЗАЛ ТА ФАКУЛЬТАТИВ

 СЕКЦІЯ ВОЛЕЙБОЛ 
 
:  rozklad-voleybol-danilenko-2015-2016.doc (завант.: 23)
Переглянути онлайн:  rozklad-voleybol-danilenko-2015-2016.doc
[9-09-2015, 10:00]
 

ЗАЛ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ ТА  ГИРЬОВОГО СПОРТУ,  ФАКУЛЬТАТИВ

 СЕКЦІЯ ГИРЬОВИЙ СПОРТ
 
:  rozklad-giroviy-sport-kostya-2015-2016.doc (завант.: 18)
Переглянути онлайн:  rozklad-giroviy-sport-kostya-2015-2016.doc
[9-09-2015, 10:02]
 

СЕКЦІЯ АЕРОБІКИ ТА РИТМІЧНОЇ ГІМНАСТИКИ 

 
:  rozklad-tihonenko-2015-2016.doc (завант.: 25)
Переглянути онлайн:  rozklad-tihonenko-2015-2016.doc
[9-09-2015, 10:04]
 

ЗАЛ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ ТА  ГИРЬОВОГО СПОРТУ,  ФАКУЛЬТАТИВ

 СЕКЦІЯ ВАЖКА АТЛЕТИКА

 
:  rozklad-tregub-zh-2015-2016.doc (завант.: 17)
Переглянути онлайн:  rozklad-tregub-zh-2015-2016.doc
[9-09-2015, 10:05]
 

СЕКЦІЯ ФУТЗАЛУ, ФУТБОЛУ ТА ФАКУЛЬТАТИВ

 
:  rozklad-futbol-basyuk-2015-2016.doc (завант.: 17)
Переглянути онлайн:  rozklad-futbol-basyuk-2015-2016.doc
[9-09-2015, 10:06]

 [/spoiler]


Академічні заняття за розкладом з 8.00 до 15.00

   Щорічно у вересні-жовтні проводяться змагання із загальнодоступних видів спорту серед студентів 1 курсів, де щорічно беруть участь понад 500 осіб.
    З листопада за окремим календарним планом проводяться змагання збірних команд факультетів з 18 видів програм з різних видів спорту.
  Збірні команди студентів і співробітників університету щорічно беруть участь у міжнародних змаганнях, в Універсіаді, чемпіонатах України, першості області і Харківського району, спартакіадах Мінагрополітики, ВНЗ області, університету і факультетів.
    Щорічно організовуються і проводяться туристичні походи в Крим, Карпати і по мальовничих місцях Харківської області.
   До секційної роботи в університеті залучено близько 23 % від загальної кількості студентів денної форми навчання. У різного роду спартакіадах і спортивних змаганнях бере участь більше 60 % студентів.
    Університет пишається своїми вихованцями – переможцями міжнародних і всеукраїнських спортивних змагань різних років. Серед них:

   
Рожков Артур кандидат с.-г. наук, доцент кафедри рослинництва, директор Інституту післядипломної освіти і дорадництва. Майстер спорту міжнародного класу, триразовий чемпіон світу з гирьового спорту, заслужений майстер спорту України.
Журавель Руслан неодноразовий учасник та призер чемпіонатів Харківської області і України з гирьового спорту
Тихоненко В.Г. чемпіон Європи з бойового багатоборства
Клєпчев Сергій студент факультету менеджменту і економіки майстер спорту, чемпіон України, срібний призер Європи і чемпіонату світу з фітнесу
Король Олександр студент факультетів обліку і фінансів, срібний призер України з армспорту
Володимир Ляшенко студент факультету менеджменту і економіки, бронзовий призер України з армспорту
Приз Сергій майстер спорту з бігу на ковзанах, учасник Олімпійських ігор в Нагано
Сергушкін Денис чемпіон України з тай-боксу, чемпіон України і СНД з кік-джицу
Сергушкін Дмитро чемпіон України з тай-боксу, призер чемпіонату світу з тайського боксу
Паньків Ігор призер чемпіонату Європи з тайського боксу
Скидан Вадим чемпіон Європи з армрестлінгу
Пожевілов Дмитро студент агрономічного факультету, кандидат у майстри спорту, чемпіон Харківської області з легкоатлетичного кросу і призер міжнародного Варшавського марафону пам’яті жертв мілітаризму
Маджар Наталія студентка факультету менеджменту і економіки, чемпіонка України з армреслінгу
Дуга Юрій майстер спорту, чемпіон України з гирьового спорту
Юлія Дугар і
Юлія Трошина
переможці Кубку України з черлідингу
Максим Васильєв,
Олександр Д’яконов,
Вадим Осовий
призери Міжнародного турніру з важкої атлетики пам’яті М.Рибалка


Оновлено: 18-01-2012, 21:19 / Переглядів: 6 102
 

Авторизація