Стажування в Нідерландах

Програма стажування у Нідерландах (Голландії)

 

Нідерланди є найбільш розвинутою країною в сільському господарстві в Європі. Стажування допоможе студентам отримати знання та рекомендації для участі у програмах США, Канади, Австралії, Данії, Швеції.

Програма є практичною, та направлена на набуття досвіду у сільському господарстві для студентів аграрних закладів освіти. Тобто, практиканти проживатимуть в родині (або в окремому будинку), працюватимуть на фермі (яку самі оберуть – молочну, тваринницьку, свиноферму, садівництво, теплиці, квіти, декоративні рослини, овочі, фрукти, ферму змішаного типу, ферму з виробництву сиру тощо) разом з господарями, матимуть безкоштовне проживання та триразове харчування.

Термін перебування в Нідерландах складає 3 місяці і не може бути подовжений. Розміщення вдвох на одній фермі можливе, але не гарантується. Тобто, голландська приймаюча організація залишає за собою право надати розміщення на різних фермах. Термін оформлення документів складає 4 місяці, тобто, якщо ви надали ПОВНИЙ ПАКЕТ документів у грудні 2016 року, виїзд буде заплановано на травень або червень 2017.

 

Необхідні вимоги:

  • Вік від 18 до 28 років.
  • Без проблем зі здоров'ям
  • Неодружений (на)
  • студент аграрного закладу освіти
  • Добрі знання розмовної англійської мови або німецької мови (проводиться інтерв'ю обраною мовою, на якому потрібно розповісти, де навчаєшся, який практичний досвід є, в якій галузі сільського господарства хотів би проходити практику)
  • Досвід практики на фермі обраного напрямку не менше 6 місяців - бажано
  • Мотивація поїздки (на співбесіді, що проводиться англійською/німецькою мовами потрібно пояснити, чому Ви вирішили поїхати на стажування до Нідерландів)

Якщо вас зацікавила можливість проходження закордонної практики, запрошуємо звертатися за довідками до

Відділу міжнародної практики студентів, каб. 114, першого корпусу, тел. (99-71-78)
Оновлено: 14-11-2016, 14:46 / Переглядів: 1 573
 

Авторизація