Стажування в Швейцарії

 

Сільськогосподарська практика в Швейцарії

 

Аграрне стажування для студентів та випускників аграрних закладів освіти зі знанням німецької мови віком до 29 років терміном на 4 або на 12-18 місяців у теплицях з вирощування овочів, квітів, декоративний рослин, ягід, або на змішаних фермах та у галузі садівництва, для дівчат також пропонується програма часткової зайнятості на фермі та допомога в домашній роботі, конеферми для практикантів із досвідом роботи).

Дана програма дає можливість студентам та випускникам аграрних закладів освіти отримати досвід роботи на тваринницьких, овочівницьких, змішаних фермах або на фермах з частковою зайнятістю у якості домогосподарки (тільки для дівчат).

У програмі стажування на 12-18 місяців обов'язковим є відвідання тритижневого курсу навчання (сплачується практикантом) та двох семінарів.

Умови проживання: приймаюча родина фермера надає практиканту окрему кімнату, харчування також разом з родиною. Між прийомами їжі (сніданок, обід та вечеря) іноді пропонується перерва на каву. Винятком є овочівницькі ферми, де, як правило, студенти проживають окремо разом з іншими практикантами та самі готують собі їжу.

Страхування: передбачене швейцарською стороною та включає себе страхування на весь період практики від нещасного випадку, хвороб та ін. Візити до стоматолога страхуванням не передбачені, окрім випадків невідкладної допомоги.

Слід обов'язково дотримуватися терміну практики. При передчасному від'їзді фермер має право утримати 25% від стипендії практиканта.

Вимоги до кандидатів:

  • студент або випускник аграрного закладу освіти (у разі, якщо випускник, має надати довідку про зачислення на роботу терміном не менше ніж на один рік).
  • Права на автомобіль (права на трактор необхідні лише за запитом AGRIMPULS)
  • Ґрунтовні знання німецької мови (проводиться обов'язкова співбесіда!)
  • Зацікавленість у сільському господарстві
  • Вік від 18 до 30 років

 

Якщо вас зацікавила можливість проходження закордонної практики, запрошуємо звертатися за довідками до

Відділу міжнародної практики студентів, каб. 114, першого корпусу, тел. (99-71-78)Оновлено: 14-11-2016, 14:50 / Переглядів: 1 892
 

Авторизація