Студентське самоврядування

Студентська рада факультету обліку і фінансів

 

Студентська рада факультету є органом студентського самоврядування. Вона покликана сприяти організації учбового процесу, соціального обслуговування студентів і забезпечувати координацію громадської, науково-дослідної і культурно-масової діяльності студентів факультету. 

Тому на факультеті обліку і фінансів ми створили потужну команду активних і творчих людей.

Студентська рада факультету складається з голови ради, заступника голови, 9 відділів і фотографа , кожен з яких займається конкретним поставленим перед ним завданням .


За результатами проведених виборів  головою студентської ради факультету було обрано Тутову Тетяну Юріївну, студентку 3 курсу 2 групи спеціальності «Облік та оподаткування». Вона  з активною позицією по життю та з цікавими ідеями слідкує  за тим, щоб кожен з відділів працював повноцінно та безпосередньо їм допомагає .

Заступником Голови факультету  являється Дзірквадзе Крістіна , робота якої полягає в допомозі голові факультету.

Староста гуртожитку №1

Староста гуртожитку Москаленко Владислав . Він відповідає за гуртожиток, має свій студентський актив гуртожитку , який збагачує звичайне одноманітне життя студентів яскравими подіями та конкурсами.

Секретар

Секретарем ради є Барабаш Вікторія , її робота полягає в розробці та документальному оформленні засідань та протоколів.

Навчально-виховний відділ

Очолює цей відділ Марченко Єлизавета. Роботаїїсектору заключається в тому , щоб слідкувати за успішністю навчання та відвідуваністю пар студентів.

Навчально-науковий відділ

Керівником цього відділу є Шевченко Карина.  Цей відділ працює виключно у науковому напрямку . Завданням цього відділу є організовувати гуртки, де всі охочі можуть знайти людей зі спільними інтересами. В цьому гуртку збираються люди, які зацікавлені у тому, щоб відвідати різноманітні накові конференції , написати тези чи статті, опублікувати свої думки та роботи у газетах чи збірниках.

Спортивний відділ

Цей відділ очолює дві людини :

  • По роботі з юнаками – Черніков Ілля
  • По роботі з дівчатами – Скрипник Юлія

Робота заключається в організації та проведенні спортивних змагань , свят та різноманітних спортивних заходів. Він закликає студентів до активного фізичного життя і на своємі прикладі показує .

 

Редакційний відділ

Головою цього відділу стала Мантула Катерина. Її відділ займається випуском і редакцією стінгазети «Балансіко» і редакцією документів.

Культмасовий відділ

Очолює цей відділ Мельник Анастасія . Відділ займається розробкою та проведенням різноманітних культурно-масових свят на факультеті, а саме: туристичні зльоти, факультетські концерти , святкування Нового Року , та ін..

Відділ роботи з іноземними студентами.

На чолі цього відділу стоїть Куліш Станіслав. Це дуже комунікабельна людина, яка завжди прийде на допомогу як іноземним студентам, так і українським. Саме тому він очолює цей відділ. Його завдання полягає у вирішенні питань з іноземними студентами, допомозі у вирішенні питань, які можуть виникати , а також закликання до активної діяльності на факультеті та в університеті .

Відділ ДНД

Відповідальний за цей відділ Власенко Віктор. Головним завданням цього відділу є забезпечення порядку в гуртожитку та на різноманітних заходах на факультеті . До цього відділу входять лише хлопці, так як вони є силою та опорою для нашого факультету.

Інформаційний відділ

Очолює відділ Кішман Вікторія. Вона слідкує за тим щоб оповістити всіх студентів про різноманітні події та заходи на факультеті та розробляє оголошення.

Відділ Соціальних опитувань

Очолює цей відділ Кременчуцька Анастасія. Відділ займається  моніторингом різноманітних питань серед студентів. За результати якого ми можемо визначити рівень успішності студентів, питання які турбують наше студентство , врахувати побажання студентів. Завдяки чому ми  можемо удосконалювати роботу всієї студентської ради факультету.

Фотографом ради являється Замах Олеся. Вона повинна фотографувати всі заходи та події, які відбуваються на факультеті.

Команда студентської ради факультету обліку і фінансів є досить великою, до неї входить багато людей, які є лідерами серед інших студентів. Кожен із цих людей має хист і бажання  працювати, робити все можливе , щоб сіре буденне життя перетворилось на захопливе і яскраве . Щоб студенти які навчаються на цьому факультеті , відчули всю радість життя і зрозуміли, що навчання в університеті є не нудним заняттям, а пізнавальним і захопливим. Щоб студенти могли поглянути на навчання з іншої сторони і взяти від цього процесу якнайбільше знань, вражень і емоцій.

 

Нове обличчя студентського самоврядування
Оновлено: 28-11-2016, 15:18 / Переглядів: 1 021
 

Авторизація