Студентське самоврядування

Студентська рада факультету обліку і фінансів

 

   Студентська рада факультету є органом студентського самоврядування. Вона покликана сприяти організації учбового процесу, соціального обслуговування студентів і забезпечувати координацію громадської, науково-дослідної і культурно-масової діяльності студентів факультету. 

   Тому на факультеті обліку і фінансів ми створили потужну команду активних і творчих людей.

  Студентська рада факультету складається з голови ради, заступника голови, секретаря, 8 відділів і фотографа, кожен з яких займається конкретним поставленим перед ним завданням.

 

   За результатами проведених виборів  головою студентської ради факультету було обрано Ніжегольцеву Олену, здобувачку 2 курсу 1 групи спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Вона  з активною позицією по життю та з цікавими ідеями слідкує  за тим, щоб кожен з відділів працював повноцінно та безпосередньо їм допомагає .

 

   Заступником Голови факультету  являється Железняк Єлизавета, робота якої полягає в допомозі голові факультету.

 

Староста гуртожитку №1

   Староста гуртожитку Дорошенко Матвій. Він відповідає за гуртожиток, має свій студентський актив гуртожитку, який збагачує звичайне одноманітне життя студентів яскравими подіями та конкурсами.

 

Секретар

   Секретарем ради є Мананкова Вікторія, її робота полягає в розробці та документальному оформленні засідань та протоколів.

 

Навчально-виховний відділ

   Очолює цей відділ Якуніна АнастасіяРобота її сектору заключається в тому, щоб слідкувати за успішністю навчання та відвідуваністю пар студентів.

 

Навчально-науковий відділ

   Керівником цього відділу є Лагода Вероніка.  Цей відділ працює виключно у науковому напрямку. Завданням цього відділу є організовувати гуртки, де всі охочі можуть знайти людей зі спільними інтересами. В цьому гуртку збираються люди, які зацікавлені у тому, щоб відвідати різноманітні наукові конференції, написати тези чи статті, опублікувати свої думки та роботи у газетах чи збірниках.

 

Спортивний відділ

   Цей відділ очолює Шай Карина. Робота відділу полягає в організації та проведенні спортивних змагань, свят та різноманітних спортивних заходів. Вона закликає студентів до активного фізичного життя і показує це на своєму прикладі.

 

Редакційний відділ

   Цей відділ очолює дві особи: Ляшенко Діна та Істоміна Анастасія. Відділ займається випуском і редакцією стінгазети «Балансіко» і редакцією документів.

 

Культмасовий відділ

   Очолює цей відділ Макушенко Артем. Відділ займається розробкою та проведенням різноманітних культурно-масових свят на факультеті, а саме: туристичні зльоти, факультетські концерти, святкування Нового Року, та ін.

 

Відділ профілактики правопорушень та антисоціальної поведінки

   Відповідальний за цей відділ Резніченко Владислав. Головним завданням цього відділу є забезпечення порядку в гуртожитку та на різноманітних заходах на факультеті . До цього відділу входять лише хлопці, так як вони є силою та опорою для нашого факультету.

 

Інформаційний відділ

   Очолює відділ Савченко Богдана. Вона слідкує за тим щоб оповістити всіх студентів про різноманітні події та заходи на факультеті та розробляє оголошення.

 

Відділ соціальних опитувань

   Очолює цей відділ Прокопенко Альбіна. Відділ займається  моніторингом різноманітних питань серед студентів. За результати якого ми можемо визначити рівень успішності студентів, питання які турбують наше студентство, врахувати побажання студентів. Завдяки чому ми  можемо удосконалювати роботу всієї студентської ради факультету.

 

   Фотографом ради являється Марченко Анастасія. Вона повинна фотографувати всі заходи та події, які відбуваються на факультеті.

 

   Команда студентської ради факультету обліку і фінансів є досить великою, до неї входить багато людей, які є лідерами серед інших студентів. Кожен із цих людей має хист і бажання  працювати, робити все можливе , щоб сіре буденне життя перетворилось на захопливе і яскраве . Щоб студенти які навчаються на цьому факультеті , відчули всю радість життя і зрозуміли, що навчання в університеті є не нудним заняттям, а пізнавальним і захопливим. Щоб студенти могли поглянути на навчання з іншої сторони і взяти від цього процесу якнайбільше знань, вражень і емоцій.

 

 

Нове обличчя студентського самоврядування

 Оновлено: 6-11-2019, 08:23 / Переглядів: 1 559
 

Авторизація