Наші двері завжди відкриті для майбутніх студентів

Наші двері завжди відкриті для майбутніх студентів

 

   Для кожного вищого навчального закладу День відкритих дверей – це особлива подія, адже цього дня університет відвідують усі, хто бажає здобувати освіту,  стати повноправним членом студентської сім’ї. А для майбутнього випускника – це можливість подивитись на університет так би мовити «зсередини» та знайти відповіді на безліч запитань.

   22 жовтня 2016 р. такий захід успішно пройшов у нашому рідному ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Бажання отримати інформацію про майбутні професії, факультети привело учнів та їхніх батьків до нашого університету. Усього приїхало 418 майбутніх випускників  загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів, технікумів професійно-технічних училищ м. Харкова, Балаклійського, Борівського, Вовчанського, Зміївського, Куп`янського, Харківського, Великобурлуцького, Дворічанського, Сахновщинського, Богодухівського, Золочівського, Кегичівського, Чугуївського, Валківського, Нововодолазького, Лозівського, Краснокутського та Красноградського районів Харківської  області.


   На запрошення факультету обліку і фінансів на День відкритих дверей приїхали та зареєструвались 92 майбутніх випускники: 20 – з Балаклійського, 31 – з Вовчанського, 33 – з Борівського, 8 – зі Зміївського районів Харківської області.

Деканат, викладачі і  студенти факультету намагались поспілкуватися з кожним, допомогти зорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Приємно, що більшість випускників планують у майбутньому стати студентами нашого університету. Їх цікавило фактично все, що стосується нашого університету: навчання, проживання, дозвілля, спортивне життя тощо. А деякі учні, які приїхали з батьками – це майбутні продовжувачі родинних династій, адже члени їхньої родини саме в нашому університеті отримали професію.

   Зокрема, з Краснокутського  району підтримати майбутнього студента до нас на свято приїхала ціла династія колишніх випускників ХНАУ ім. В.В. Докучаєва: дідусь з бабусею закінчували агрономічний факультет, батько – економічний, а мати – факультет захисту рослин. Майбутній випускник з Балаклійського району приїхав разом з батьком, який здобув професію на економічному факультеті нашого університету, а тепер мріє, щоб син став студентом факультету обліку і фінансів.

   Майбутня випускниця з Великобурлуцього району приїхала разом зі своєю сестрою, яка, до речі, закінчує школу через рік. Про День відкритих дверей дівчата дізнались з оголошення, що було розміщене біля їх ліцею. На сайті університету знайшли всю необхідну для них інформацію, та обрали для себе факультет обліку і фінансів.

   Приємним враженням про наш університет поділився і майбутній випускник Вовчанського технікуму ХНТУСГ імені Петра Василенка, який мріє отримати вищу освіту  саме у ХНАУ. Свій вибір він зробив після минулорічної зустрічі з тодішнім деканом факультету доцентом І.М. Сафронською та її заступником Ю.С. Пеняк, які проводили профорієнтаційну роботу серед учнів технікуму.

    Завжди активно займається профорієнтаційною роботою І.І. Рагуліна  – доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, не став винятком і цьогорічний захід. Вона поширювала інформацію про наш університет і День відкритих  дверей у соціальних мережах, групах  та відправляла листи електронною поштою на адреси навчальних закладів. На запрошення Ірини Іванівни до нас завітали майбутні випускники Малинівської гімназії та   Чугуївської гімназії №5 Чугуївського району Харківської області.

   Ретельно готувалися до свята школярі Харківської загальноосвітньої школи №40, які приїхали разом зі своїм учителем. Школярі з Борівського району також прибули на свято зі своїми наставниками. Для них індивідуальну екскурсію по університету, до гуртожитку та по території навчального містечка провели доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту В.Є.Тредіт та аспірант кафедри економічної теорії Є. І. Величко.


   Максимальну увагу випускникам з Балаклійського, Зміївського та Вовчанського районів приділили доцент кафедри статистики і економічного аналізу Р.М.  Остапенко та доцент кафедри фінансів М.О. Євдокімова.

   Взагалі, День відкритих дверей, як і завжди, пройшов у дружній атмосфері. Деканат, викладачі, співробітники, аспіранти, студенти факультету обліку і фінансів активно для цього попрацювали. І хоча, вибір залишається за нашими гостями, але сподіватимемось, що у новому навчальному році побачимо серед студентів факультету обліку і фінансів усіх, з ким спілкувалися на святі. Для нас 200 років – це тільки початок. І життя в нашому рідному університеті має продовжуватися, а лави студентів – поповнюватися.

В.О. Велієва, доцент  кафедри

 статистики та економічного аналізуОновлено: 24-11-2016, 10:12 / Переглядів: 343
 

Авторизація