Ульянченко Олександр Вікторович

 

Доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук, академік Академії економічних наук України

 

РЕКТОР ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.В. ДОКУЧАЄВА

                                                                                                                         

   У 1977 р. закінчив з відзнакою Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В. Докучаєва і отримав кваліфікацію «економіст-організатор сільськогосподарського виробництва». У 1980–1983 рр. навчався в аспірантурі Всесоюзного науково-дослідного інституту економіки сільського господарства.

   Понад 40 років працює в університеті. Пройшов шлях від асистента до професора, завідувача кафедри, декана, проректора, ректора університету.

   Основними здобутками в галузі освіти і науки є створення навчальних курсів: «Інформаційні системи в менеджменті», «Моделювання економічних систем», «Економіко-математичні методи в економіці сільського господарства», «Дослідження операцій в економіці» та «Управління проектами»; підготовка та видання з грифами відповідних міністерств чотирьох підручників і одинадцяти навчальних посібників, п’ятнадцяти наукових монографій, понад 250 наукових та навчально-методичних праць, з яких біля 30 опубліковано в закордонних виданнях, створення наукової школи з проблеми «Розробка механізму підвищення ефективності управління агроресурсами в умовах реформування відносин власності та форм господарювання». Підготував понад 180 спеціалістів і магістрів, 34 кандидатів та 7 докторів економічних наук. В теперішній час є керівником науково-дослідної теми «Науково-методологічне забезпечення підприємницької, маркетингової, логістичної діяльності підприємств агропродуктового комплексу та розвитку земельних відносин на інвестиційно-інноваційних засадах».

   Член редколегії міжнародного наукового електронного журналу «Agricultural and Resourse Eco-nomics», науково-практичного журналу «АгроСвіт», збірника наукових праць «Вісник ХНАУ» (серія «Еконо-мічні науки»), член Науково-експертної ради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

   Нагороджений медаллю «За трудовое отличие» (1976 р.) – за участь у роботі студентських будівельних загонів зі спорудження корпусів університету і навчального містечка; знаками Міністерства аграрної політики та продовольства України: «Відмінник аграрної освіти та науки» III ступеня (2001 р.); II ступеня (2004 р.); I ступеня (2006 р.), трудовою відзнакою «Знак Пошани» (2009 р.), орденом Міжнародної організації захисту прав і свобод громадян «Зірка Пошани» (2014 р.), медаллю «За відданість справі» громадської організації «Всеукраїнське об'єднання громадян «Країна».Оновлено: 25-06-2018, 08:24 / Переглядів: 18 036
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок