Виховна робота кафедри землевпорядного проектування

  Пріоритетним напрямом діяльності кафедри землевпорядного проектування є організаційно-виховна робота, спрямована на створення сприятливих умов для особистісного та професійного розвитку здобувачів, забезпечення їх активної життєдіяльності, задоволення потреб в інтелектуальній, культурній сферах, виховання їх високих моральних та патріотичних якостей.

  З цією метою в межах комплексного плану виховної роботи кафедра проводить заходи за такими напрямами: профорієнтаційна робота, художня самодіяльність, участь в олімпіадах і конференціях, спортивні змагання різних рівнів тощо. Гордістю кафедри є талановиті здобувачі, які активно підтримують свій факультет у громадській, спортивній, науковій і творчій діяльності.

  Активними провідниками індивідуальної виховної роботи кафедри є куратори академічних груп, які, маючи особливий підхід до кожного зі своїх здобувачів, надають їм усебічну допомогу під час вирішення окремих питань, що стосуються студентського життя. Куратори організовують відвідування здобувачами музеїв, театрів, виставок, проводять зустрічі із цікавими людьми.

  З метою формування у здобувачів правової та комунікативної культури, а також активної громадянської позиції, викладачі кафедри висвітлюють на лекціях і семінарських заняттях питання загальнолюдських цінностей, моралі та менталітету українського народу.

  Доцент кафедри Л.М. Макєєва є куратором здобувачів 2 курсу 1 групи. За планом роботи зі здобувачами брала участь у всіх заходах, які відбувалися в університеті. Це різні види спортивних змагань з футболу, волейболу, гирьового спорту, цікаві розважальні заходи – туристичний зліт «203-й раз вітають стіни ХНАУ вас! », Докучаєв-FEST, марафон до 203-ї річниці від дня заснування університету «Dokuchayev Run 2019», свято масляної, свято врожаю, відвідування екопарку Фельдмана. Серед активних здобувачів можна відмітити таких: В. Лисицький, К. Ворона, Д. Бєлік, О. Ландарь, С. Буряк, Д. Сіволапов, В. Локтіонова, Д. Павлих. Для відзнаки досягнень здобувачів було підготовлено похвальні листи для батьків  та директорів шкіл цих активістів.

  Виховна робота є важливою, тому кафедра завжди радо вітає ініціативи своїх здобувачів і сприяє їх розвитку. Тільки шляхом поєднання спільних зусиль університету, кафедри і здобувачів можлива ефективна реалізація ідей створення університету третього тисячоліття, запорукою цього і є організаційно-виховна робота.

 

Посвята у студенти, 2019 р.

 

  

Команда «Кріт» на туристичному зльоті, 2019 р.

 

 

  

Участь у «Докучаєв run-марафон», 2019 р.

    Оновлено: 27-04-2021, 09:08 / Переглядів: 67
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок