Виховна робота

 

Виховна робота

 

   Навчально-виховний процес в університеті цілком спрямований на формування активної життєвої позиції, високоморальних рис, професійних якостей та соціальної активності майбутнього фахівця, адже Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва  має історичні трудові та наукові традиції, безцінний освітянський досвід попередників, що став світовою спадщиною.    Тому нинішнє покоління професорсько-викладацького складу щиро передає його студентству.

   Науково-методична комісія університету з виховної роботи значну увагу приділяє суспільно-політичній і громадській діяльності, патріотичному і правовому вихованню студентів. Викладачі, співробітники та студенти беруть активну участь у суспільно-політичних подіях, що відбуваються в державі, області, районі.

  Творчість і ініціативу студентів у навчанні, науковій та дослідницькій роботі ми широко пропагуємо під час проведення різноманітних творчих олімпіад, фестивалів і конкурсів у рамках Всеукраїнської олімпіади, під час проведення ювілейних заходів, присвячених дням Землі, поезії, писемності і культури, рідної мови, під час проведення Сковородинівських і Шевченківських днів, акцій «За чисте довкілля», «Від серця до серця» тощо.

Загальний акцент виховної роботи базується на правових аспектах працевлаштування, виробничої, суспільно-політичної і громадської діяльності майбутнього спеціаліста у сучасному соціальному середовищі.

Нашим студентам, професорсько-викладацькому складу і співробітникам притаманне прагнення сумлінно та наполегливо вчитися та працювати заради нових здобутків і трудових перемог.

2014 р.

Завантажити план:


:  plan-vr.doc (завант.: 26)
Переглянути онлайн:  plan-vr.doc
946 Kb [30-01-2014, 16:06]


2013 р.

2012 р.
Оновлено: 22-10-2012, 10:59 / Переглядів: 2 813
 

Авторизація