Вільна Вікторія Віталіївна

 

   Вільна Вікторія Віталіївна – кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова.

   У 2010 р. закінчила Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Захист рослин» і здобула кваліфікацію дослідника із захисту рослин.

   У 2011 р. вступила до аспірантури при кафедрі зоології та ентомології та продовжила працювати над темою «Хрестоцвіті клопи на олійних капустяних культурах у Східному Лісостепу України. Біологія, екологія і заходи щодо обмеження їх чисельності і шкідливості».

   У 2014 р. достроково закінчила аспірантуру.

   Із січня 2015 р. – асистент кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова.

 У 2016 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) захистила дисертацію «Хрестоцвіті клопи на ріпаку ярому й гірчиці у Східному Лісостепу України та удосконалення заходів обмеження їх чисельності» на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 16.00.10 – ентомологія. Науковий керівник – кандидат біологічних наук, професор М. Д. Євтушенко.

   Із 2016 р. працює на посаді викладача на кафедрі зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова.

   Автор та співавтор понад 35 наукових праць, у тому числі співавтор 2 монографій і 2 патентів.Оновлено: 28-12-2018, 09:20 / Переглядів: 1 494
 

Авторизація