Відділи за напрямами діяльності

Відділ наукового забезпечення та творчої ініціативи

   Завдання відділу полягає у сприянні навчальній, науковій та культурній діяльності студентів, а також генерації і впровадженні нових творчих ідей, запропонованих як представниками відділу, так і членами Об’єднаної ради.

   До компетенції відділу входить залучення обдарованих студентів до активної участі у науково-дослідній діяльності, наукових групах та гуртках. Відділ забезпечує підготовку і проведення культурно-масових заходів, свят, конкурсів, концертів, народних гулянь, урочистих зборів, суспільно-політичних заходів та ін., а також створює умови для організації дозвілля та масового відпочинку студентів.

 


Відділ інформаційного забезпечення та PR-технологій

   Відділ займається створенням іміджу організації як на рівні університету, так і за його межами, сприяє забезпеченню студентів актуальною інформацією щодо проведення культурно-масових заходів, приурочених до міжнародних, національних та університетських свят, а також про заохочувальні акції та спортивні змагання, займається підготовкою звітів про вищезазначені заходи шляхом написання статей для газети «Знання», оформлення заміток для сайту університету.

   Сектор забезпечує інформаційну підтримку сайту університету з питань студентського самоврядування, повідомляє про свою діяльність в соціальних мережах, а також сприяє прояву власної позиції на сторінках університетської газети "Знання".


 

Відділ профілактики правопорушень та

 антисоціальної поведінки студентів

   Відділ контролює правомірну поведінку студентів. Зусилля активістів студентської ради спрямовано на виховання культурної, гармонійно розвинутої особистості з активною життєвою позицією. Серед заходів, що організовують активісти сектора – бесіди,  круглі столи, семінари, лекції, зустрічі з фахівцями, перегляд відеофільмів про шкоду тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, негативні наслідки абортів, небезпеку захворювань на СНІД.  


Відділ спортивно-масової роботи

   Мета діяльності спортивно-масового відділу – формування стійкого інтересу студентів до регулярних занять фізичними вправами і спортом, розвиток фізичного потенціалу, забезпечення зайнятості студентів через організацію гуртків і реалізацію освітніх програм фізкультурно-спортивної та туристично-краєзнавчої спрямованості, організація і проведення спортивних, туристсько-спортивних заходів, участь студентів у змаганнях, конкурсах, заходах університетського, міського, регіонального рівня.

   З 2010 року спортивний сектор почав співпрацю з  командою з футболу міста Харкова «Металіст» в рамках програми «На зустріч одне одному». Сектор сприяє організації зборів на матчі команди. Оформлено стенд з інформацією про команду і нашу співпрацю. Крім поїздки на футбольні матчі, організовуються екскурсії на стадіон «Металіст».  Діяльність відповідального за спортивну-масову роботу спрямована на підтримку здорового способу життя студентів університету.


 

 Відділ благодійної діяльності

 Робота відділу спрямована на:

-      поліпшення соціально-економічного, матеріального становища набувачів благодійної допомоги;

-     сприяння соціальній реабілітації малозабезпечених, безробітних, інвалідів, інших осіб, які потребують піклування, а також надання допомоги особам, котрі через фізичні або інші вади обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів;

-     надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, екологічних, техногенних та інших катастроф, у результаті соціальних конфліктів, нещасних випадків, а також жертвам репресій, біженцям;

-     надання допомоги  творчій молоді;

-     сприяння розвитку охорони здоров'я, масової фізичної культури, спорту і туризму, пропагування здорового способу життя, участь у наданні медичної допомоги населенню та здійснення соціального догляду за хворими, інвалідами та іншими особами, які потребують соціальної підтримки та піклування;

-     сприяння захисту материнства і дитинства, надання допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім'ям.Оновлено: 29-06-2017, 09:23 / Переглядів: 937
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок