Єврододаток до диплому

   Виготовлення та видача Додатка здійснюється у порядку, затвердженому Наказом МОН України від 29.04.2010 № 365 "Про затвердження Порядку замовлення видачі та обліку Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) та його опису".

   Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) – це документ, що видається випускникам вищих навчальних закладів усіх форм власності і підпорядкування з метою надання інформації, необхідної для об'єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) вищої освіти, здобутої випускником. Документ містить розширену інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні  досягнення випускника ВНЗ,  необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання  отриманого  диплому про вищу освіту.

   Наявність такого додатку у випускника українського вищого навчального закладу   сприятиме підвищенню конкурентоздатності та мобільності особи, як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках працевлаштування.

   Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) є бланком документа про вищу освіту, який виготовляється друкарським способом на захисному папері розміром стандартного аркуша паперу А4 (210х297 мм). Для захисту бланка використовується графічні елементи захисту: захисні сітки, мікро шрифти різної будови, захисні фарби.

Додаток оформлюється українською та англійською мовами:

зразок.

   Основою для створення замовлення є дані щодо осіб-випускників вищого навчального закладу, які висловили бажання отримати Додаток до диплому про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

   За більш детальною інформацією  щодо замовлення та видачі додатків до дипломів європейського зразка, випускникам необхідно звертатися до відділу забезпечення бази ЄДЕБО (корпус 3, к. 111).
Оновлено: 5-11-2014, 16:15 / Переглядів: 9 209
 

Авторизація