Здобутки кафедри архітектури, планування територій та будівництва

  Кафедра має п’ять філій на виробництві, укладено сім договорів з науково-виробничого співробітництва, що дозволяє проводити практичні заняття здобувачів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» безпосередньо в умовах виробництва з дисциплін «Сучасні матеріали та технології будівництва», «Основи землевпорядкування», «Сучасні архітектурно-будівельні конструкції» тощо. На кафедрі відкрито навчально-експериментальну лабораторію архітектурного проектування та дизайну. Працює творча студія «Рисунок та живопис» де займаються до 30 осіб. Разом з основною функцією – оволодіння основами живопису, вона виконує готує до вступного творчого конкурсу на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування».

  За період 2019 – 2020 рр. (за час відкриття кафедри) викладачами видано сім посібників, вісім методичних вказівок з основних дисциплін кафедри, підготовлено до друку два посібники та дві монографії.

  Розроблено умови до вступу за скороченим терміном навчання випускників технікумів і коледжів, а також програму комплексного іспиту.Оновлено: 17-05-2021, 08:31 / Переглядів: 161
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок