Земельні перетворення в Україні

   Сучасні земельні перетворення в Україні, що заклали  основи нового земельного ладу, потребують  проведення  відповідних  землевпорядних  і земельно-кадастрових  робіт  відповідно  до вимог  чинного земельного  законодавства.

      Реальними  механізмами  наведення порядку  у використанні землі, регулюванні  земельних  відносин і облаштованості  території може бути землеустрій, земельний кадастр, управління земельними ресурсами (та ін.), у процесі яких комплексно вирішуються правові, соціально-економічні, організаційно-територіальні та екологічні завдання. Цей покажчик висвітлює нові тенденції земельних перетворень в Україні. Він включає нові надходження до бібліотеки за період 2009-2011 рр. Інформація розміщена  в тематичному порядку, в межах розділів — в алфавітному порядку назв.

     Матеріали подано мовою оригіналу — згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 “Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання”, ДСТУ 3582 — 97 “Скорочення слів в українській мові у бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила”, ГОСТ 7.12-93 Библиографическая запись. Сокращение слов в русском языке. Общие требования и правила”. Видання рекомендоване науковцям, студентам та спеціалістам.Оновлено: 4-02-2013, 14:36 / Переглядів: 1 362
 

Авторизація